Edyta Górniak jest znana z tego, że robi afery w show-biznesie. Nie trzeba chyba przypominać kłótni z Kingą Rusin, a później z Dodą. Teraz przyszedł czas na Donatana i Cleo.

Edyta Górniak ostro o Cleo

Edyta Górniak OSTRO skrytykowała Donatana. Nie będą już razem współpracować!

Podczas ostatniego festiwalu w Opolu doszło do sprzeczki pomiędzy artystami. Na jednej ze ścianek na festiwalu, producent złapał Górniak na pośladek. Został wtedy spoliczkowany przez piosenkarkę.

Po tym Edyta poinformowała, że nie będzie wykonywać na koncertach ich wspólnej piosenki „Andromeda”: „Ten utwór niesie za sobą ciężar przykrych doświadczeń. (…) Nie potrafię go wykonywać. Donatan zniszczył wszystko, co jest nietykalne. Nie dosyć, że to zniszczył, to nie naprawił”– powiedziała w wp.pl Górniak.

Teraz dostało się też Cleo. Wokalistka dla Wirtualnej Polski wyznała, że bardzo się na niej zawiodła.

Oliwy do ognia dolała Cleo, której załatwiłam pracę w „The Voice Kids”. Kiedy moja mama była chora, to przecież to było moje miejsce, które jej oddałam, za co nigdy nie podziękowała, nigdy tego nie doceniła – wyznała piosenkarka. 

Cleo do tej pory nie wchodziła w żadne afery i nigdy nie wypowiadała się o kimś krytycznie. Tym razem nie wytrzymała. Skomentowała słowa Edyty Górniak.

Nie byłam w stanie uwierzyć w to, co usłyszałam w tym wywiadzie. @edytagorniak serio?! Nie jestem osobą, która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguje na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie – rozpoczęła artystka.

Cleo we wpisie tłumaczy, że podziękowała Górniak nawet nie raz, a kilkukrotnie. Nie ukrywa, że słowa Górniak bardzo ją przygnębiły.

Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera ( który wtedy był również Twoim managerem koncertowym ). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? – wyjaśnia.

Donatan o aferze z pupą Górniak: Nie było żadnej ręki na pośladkach

Przyjaciółka Donatana apeluje do Edyty, aby dała jej spokój i zajęła się swoją muzyką.

Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie, żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj Go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem.
Żyj z Bogiem i na Boga daj żyć innym! Wszystkiego dobrego ❤✌ – czytamy.

View this post on Instagram

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. @edytagorniak serio?! Nie jestem osoba która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguje na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera ( który wtedy był również Twoim managerem koncertowym ). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj Go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem.  Żyj z Bogiem i na Boga daj żyć innym! Wszystkiego dobrego ❤✌ P.s 24 września wchodzi mój kolejny singiel "Kły" w obliczu mnożącego się w mediach hejtu i złej energii polecam wszystkim serdecznie posłuchać – daje do myślenia. Pozdrawiam Peace & Love Cleo

A post shared by CLEO (@cleo_don) on

Nie trzeba było długo czekać na komentarz Edyty Górniak. Odpowiedziała Cleo pod jej postem na Instagramie.

Jeśli znajdziesz kiedyś odwagę Cleo, skonfrontujmy fakty przed kamerą.
Niezależnie – „Podziękowania” napisane pod presją reakcji Dziennikarzy i moich Fanów na Twój pierwszy z planu wpis – nie mają dla mnie wagi. Pisane były one wyłącznie strachem przed złym PR’em… Szkoda że skasowałaś swój pierwszy post… Na szczęście został w archiwach netu. Przypomnieć Ci ?
Biegnę na kolacje imieninową. Pozdrawiam 🙏🏻 – pisze Górniak.

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK: Premierowy odcinek Big Brother Arena z gościnnym występem Edyty Górniak, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA