Pandemia koronawirusa cały czas trwa. Minęło już prawie pół roku, odkąd w Polsce wprowadzono pierwsze obostrzenia związane z wirusem. Mimo wakacji, sytuacja w naszym kraju, jak i na świecie, wciąż jest daleka od normy. Coraz więcej gwiazd potwierdza, że ma koronawirusa. Do tego grona dołączyli, Lexy Chaplin, Duża Ania z Warsaw Shore i chłopak Magdy Wójcik, Oleh Riaszeńczew. Jakie mają objawy?

Gwiazdy i znane osoby zarażone KORONAWIRUSEM

Gwiazdy potwierdzają zarażenie koronawirusem

Wakacyjny czas zdecydowanie uśpił czujność większości z nas, jednak trzeba pamiętać – że pomimo poluzowań obostrzeń koronawirus cały czas zbiera swoje żniwo, a liczba zachorowań rośnie w zawrotnym tempie. Coraz więcej gwiazd i celebrytów otwarcie mówi o tym, że zdiagnozowano ich pozytywnie na obecność wirusa.

Influencerka, Lexy Chaplin – która jeszcze niedawno spędzała czas na Mazurach i chwaliła się zdjęciami z fankami przyznała na Story, że otrzymała pozytywny wynik na koronawirusa. Zaapelowała do osób, z którymi spędzała czas, by się przebadali.

Ivan Komarenko i Grzegorz Braun na proteście „Zakończyć plandemię” w Warszawie (ZDJĘCIA)

Dzisiaj robiłam testy i przed chwilą dostałam wyniki i wynik jest pozytywny, czyli mam koronawirusa. Dowiedziałam się 15 min. temu, więc nie wiem jeszcze co teraz się będzie działo. Chciałam Wam powiedzieć, bo ostatnio się dziwnie zachowywałam na Story, bo się źle czułam i nie wiedziałam też o co chodzi i nie chciałam Wam za szybko mówić. Mówię to Wam żeby przypomnieć, że koronawirus i ta cała pandemia są prawdziwe – powiedziała.

Lexy Chaplin potwierdziła koronawirusa.

Lexy Chaplin potwierdziła koronawirusa. Fot.Instagram/lexychaplin.

Adam Małysz ma KORONAWIRUSA! „Na razie choroba przebiega bezobjawowo”

Słabo się czuję, przede wszystkim nie mam energii. Straciłam kompletnie smak i węch. Nic nie czuję – dodała Lexy.

Celebryci z koronawirusem

Nie tylko Lexy, ale również partner Magdy Wójcik z Big Brothera, Oleh od kilku dni nie czuł się sobą. Postanowił zrobić wyniki na obecność wirusa, które okazały się pozytywne. Mężczyzna najprawdopodobniej przechodzi zarażenie bezobjawowe, bo jak sam przyznał nie czuje się źle.

Wróżbita Maciej podzielił się swoją wizją na temat koronawirusa

Dostałem wyniki i wynik jest taki, że wykryto u mnie koronawirusa. Jest to totalnie przerąbane, ponieważ nie czuję się źle, nie mam gorączki, został mi tylko katar i to w sumie tyle. Od wczoraj nie mam smaku i węchu, ale wydaje mi się, że powoli wraca, bo lepiej czuję. No, ale nie mając już nawet żadnych objawów, albo prawie nie mając, muszę odbyć dwutygodniową kwarantannę – powiedział na InstaStory Oleh.

Oleh i Madzia mieszkają razem i czas kwarantanny spędzą wspólnie

Magda Wójcik, Oleh Riaszeńczew pod studiem Dzień Dobry TVN.

Magda Wójcik, Oleh Riaszeńczew, fot. AKPA.

Duża Ania z Warsaw Shore również apelowała do fanów, by nie lekceważyli koronawirusa. Na Story opowiedziała o swoich doświadczeniach z wirusem.

Wiem, że temat koronawirusa jest kontrowersyjny i nie chcę wdawać się w polityczne dyskusje. Chciałabym tylko zaznaczyć i ostrzec na podstawie własnego doświadczenia, że ten wirus istnieje i nie powinniśmy go bagatelizować. Ja to robiłam – wychodziłam, tak jak wy, z założenia, że „co ma być, to będzie”. Nie chcę apelować i mówić, żebyście nie nosili maseczek, bo to i tak w niczym nie pomoże. Nie wypowiadam się. Nie wiem, czy to działa, czy nie działa, ale dla niedowiarków – wirus istnieje – powiedziała.

Celebrytka nie przeszła bo bezobjawowo. W pewnym momencie bała się o swoje życie.

Trzy czy cztery dni temu (…) miałam punkt kulminacyjny i po prostu myślałam, że umrę. Wymiotowanie, nudności, temperatura, brak sił, to wszystko się skumulowało. Siedziałam i płakałam, to było straszne i nie życzę tego nikomu. To było gorsze niż szkarlatyna, którą przechodziłam w zeszłym roku – dodała Ryśnik.

Anna Ryśnik opowiedziała o objawach, jakie miała podczas koronawirusa.

Anna Ryśnik opowiedziała o objawach, jakie miała podczas koronawirusa. Fot.Instagram/annarysnik.

Jak myślicie, kiedy wszystko wróci do normalności?

ZOBACZ WIĘCEJ:

TYLKO U NAS! Wiemy gdzie Marcin Dubiel i Lexy aktualnie przebywają, są bliżej niż myślicie

Magda Wójcik z Big Brothera w BIKINI: Niech ktoś mi odda takie biodra

Alan Kwieciński z „Warsaw Shore” przekazał smutną wiadomość. „W ubiegłym tygodniu straciliśmy drugie dzieciątko”