Jakiś czas temu pisaliśmy, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji poinformowało o zamrożeniu środków finansowych „freakowej” organizacji High League. Według Ministerstwa jest to przeciwdziałanie wspierania agresji na Ukrainę. W ich oświadczeniu można było przeczytać, że High League są powiązane czeczeńskie nazwiska, które są także powiązane z Rosją i czeczeńskim dyktatorem, zbrodniarzem wojennym Ramzanem Kadyrowem.

TYLKO U NAS! Wiemy gdzie Marcin Dubiel i Lexy aktualnie przebywają, są bliżej niż myślicie

Lexy Chaplin i Sławomir Peszko we wspólnym biznesie

To ogromny cios w stronę federacji i takie posunięcie może doprowadzić do zakończenia federacji High League, ale w ich miejsce szybko pojawiła się nowa federacja, której nikt się nie spodziewał.

Kolejna osoba odeszła z TEAM X!

Dziś ogłoszono federację CLOUT MMA, ale nie to wzbudziło największe emocje, a osoby, które ją otworzyły. Dwie znane osoby, z dwóch różnych światów połączyły swoje siły, czyli influencerka Lexy Chaplin i mistrz świata w piłce nożnej, Sławomir Peszko.

Jak wiemy, Lexy Chaplin już nie raz pokazała ducha walki na gali High League. Teraz będzie musiała odnaleźć się w roli włodarza.

Sławomir Peszko ujawnia prawdę o Lewym: „Jak u mnie były słodycze, to wiedziałem, kto zjadł”

Z kolei Sławomir Peszko będzie musiał nauczyć się organizacji po wielu latach graniach na największych stadionach świata.

Zakończenie piłkarskiej kariery było nieuniknione. Coś się skończyło, ale coś się zaczyna! Wchodzę
w projekt CLOUT MMA nie na 40%, ale na 100%! Wiecie, że lubię dobrą zabawę i nie będzie
nudy. Obiecuję Wam! Będzie grubo i będzie się działo
– zapowiada Sławomir Peszko.

Na razie nie ujawniono karty walk Clout MMA, ale już zapowiedzieli, że inauguracyjna gala odbędzie się jeszcze tego lata.