Edyta Górniak od lat przyjaźni się z Joanną Krupą i jej rodziną. Być może nie wszyscy o tym wiedzą, bo w sieci jest dość mało wspólnych zdjęć piosenkarki i modelki. A to nie bez powodu. Panie niezbyt często się ze sobą widują, ale starają się cały czas pozostawać w kontakcie. Teraz jedna i druga są w Polsce, ale wygląda na to, że przez natłok pracy, nie będą mogły się zobaczyć.

Joanna Krupa pokazała trudy macierzyństwa. „Z plamami z cieknącej pieluchy na ubraniach”

Edyta Górniak podarowała diament córce Joanny Krupy

Krupa i Górniak bardzo często przychylnie się o sobie wypowiadają. Nie inaczej było podczas ostatniego wywiadu Edyty Górniak. Piosenkarka wytłumaczyła, dlaczego nie będzie mogła spotkać się z przyjaciółką, ale też zdradziła, kiedy ostatnio się z nią widziała.

Nie widziałyśmy się jeszcze w Polsce. Widziałyśmy się w Stanach, ale byłyśmy w kontakcie przez ten cały czas pandemii. Wiem, że Asia już jest w Polsce, bo zostawiła mi wiadomość. Ona wie też, że mam premierę i na ten czas – premiery i promocji – nie mam możliwości przyjechać. Jak tylko uspokoi się ten cudowny, ekscytujący chaos, to wtedy chętnie się z nią zobaczę – zdradziła w rozmowie z Fakt24.pl

Joanna Krupa urządziła pokój dla córki w Polsce – pochwaliła się efektami pracy: „Jak czysto” – piszą fani

Okazuje się, że miała już okazję poznać córkę modelki, a także podarować jej drogi prezent.

Ja przecież już znam Ashę. Dostała od cioci Edi swój pierwszy diament… Może Asia powie… Malutka jest już pewnie większa i cięższa, i cudownie będzie ją zobaczyć. Wiem, że Douglas ma przylecieć niebawem do Polski, mama Asi też. To są bardzo bliskie nam osoby, więc myślę, że z Allanem ich odwiedzimy na pewno – dodała.

Myślicie, że to dobry pomysł na prezent dla dziecka?

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Krupa na romantycznej fotografii z mężem: „Warto jest zaczekać na miłość”

Edyta Górniak będzie kandydować na Prezydenta Polski? Namawiają ją do tego fani