Chodzi o Marię Konarowską – kilka lat temu zniknęła z ekranów telewizorów. Skupiła się na pracy w teatrze. Natomiast mogliśmy ją ostatnio podziwiać w programie „Azja Express”. Agnieszka Włodarczyk wzięła Marię, jako swoją przyjaciółkę na wyprawę.

Teraz Konarowska skupiona jest na rodzinie, nie ma nawet co liczyć na nowe projekty zawodowe. W piątek pochwaliła się kolejnym  zdjęciem na Intagramie, ale tym razem pokazała zaokrąglony brzuszek. Do tej pory nikt nawet nie przypuszczał, że aktorka może być w ciąży. Publikowała zdjęcia w luźnych sukienkach i skutecznie zakrywała ciążę.

Ludwik Borkowski i Maria Konarowska są parą? Michał Żurawski zdradził prawdę!

Maria Konarowska w ciąży

Córka Joanny Szczepkowskiej w końcu postanowiła się podzielić z fanami wiadomością, że spodziewa się dziecka. Brzuszek ma jeszcze dosyć mały – wydaje się być w 5 albo 6 miesiącu ciąży.

No to ja już się mogę podzielić 🤗Wchodzimy w nowy wymiar szczęścia ☺️🙌🏻🤰🏼🥰
#MomToBe #nowyrozdział#newchapter #babyonboard#babyontheway #beyondhappy 🌸

– napisała Maria.

Azja Express: Czy Ludwik Borkowski i Maria Konarowska są parą?

Wyświetl ten post na Instagramie.

To jest sukienka OMega, sukienka OMega jest w EKO paski. Co to znaczy? To znaczy, że paski nie są drukowane, tylko dziane z eko przędzy o nazwie „ECO LIFE YARNS”. Czyli: - 75% energii zasilającej przędzalnie pochodzi z paneli słonecznych, - 0 ml wody - tyle właśnie zużywa się podczas przędzenia, - 0% - substancji chemicznych, niszczących środowisko, - 0% - emisji CO2. W stosunku do standardów produkowania materiałów, każdy kilogram tej przędzy zaoszczędza 3,485 l wody i 6,77 kWh energii elektrycznej. Czy wiecie ile wody trzeba zużyć, żeby wyprodukować 1️⃣❗️t-shirt? 2500 litrów 🙌🏻😳 Ja do niedawna nie miałam o tym pojęcia...jest się nad czym zastanowić...#bebetter #beaware #learningeveryday 🙌🏻 . . #sukienka #zerozużyciawody #modaodpowiedzialna #ecolifeyearns #ethicalproduction @riskmadeinwarsaw #responsiblefashion #nowaterwaisted #ecoproduction #dress #ecodress #ecostripes #sustainable #eco #ecofriendly #madeinpoland #sustainablefashion #awareness #doublereflection 🙌🏻👁

Post udostępniony przez Maria Konarowska (@mariakonarowska)

scena z: Maria Konarowska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA
scena z: Maria Konarowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA fot. AKPA
scena z: Joanna Szczepkowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA