W garażu Cristiano Ronaldo (35 l.) ma pojawić się nowy samochód. Nie każdy może sobie pozwolić na takie auto. Po pierwsze, będzie jedynie dziesięć sztuk tego modelu, a po drugie, nowe Bugatti będzie kosztować 9,5 miliona euro, czyli około 40 milionów złotych.

Cristiano i Georgina spodziewają się kolejnego dziecka? (ZDJĘCIA)

Cristiano Ronaldo sprawił sobie nowe auto

Zagraniczne media donoszą, że Cristiano Ronaldo sprawił sobie Bugatti Centodieci. Co ciekawe, szefowie marki mieli sami wyselekcjonować dziesięć osób, które otrzymają prawo zakupu ich luksusowego auta. Ponoć jednym z warunków jest posiadanie innego samochodu tej marki. Piłkarz, ani firma nie chcą potwierdzać tych rewelacji. Atmosferę podgrzało jedno z ostatnich zdjęć Cristiano Ronaldo.

Piłkarz opublikował fotkę, na której pozuje przy swoim spersonalizowanym aucie marki Bugatti. Na boku samochodu znajdują się inicjały, a także numer, z którym gra Cristiano – CR7. Jest to jednak model Chiron, a nie Centodieci.

Cristiano Ronaldo – pierwszym piłkarskim miliarderem

Portugalski piłkarz kocha samochody, a dzięki ciężkiej pracy może sobie pozwolić na auta, o których marzy wiele osób. Nie bez powodu Ronaldo został pierwszym piłkarskim miliarderem. Cristiano zarabia nie tylko na sporcie, ale też ma własną sieć hoteli, restauracji i siłowni (prowadzi we współpracy z amerykańską sieciówką Crunch Fitness), zaprojektował linię perfum i ubrań, a także w ubiegłym roku otworzył klinikę przeszczepu włosów. Do tego wszystkiego dochodzą kontrakty reklamowe.

View this post on Instagram

You choose the view 😉😅

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

ZOBACZ TEŻ:

Cristiano Ronaldo świętuje sukces z rodziną. „Nie ma nic lepszego”

Cristiano Ronaldo świętuje 10. urodziny syna. Ależ są do siebie podobni!

Cristiano Ronaldo na boisku

Cristiano Ronaldo/fot. Forum

Cristiano Ronaldo na boisku

Cristiano Ronaldo/fot. Forum