Dagmara Kaźmierska zasłynęła jako główna bohaterka programu „Królowe życia”, a dziś jest o niej głośno za sprawą jej udziału w 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Po tym jak celebrytka zdecydowała się opuścić program, jak twierdziła ze względu na kontuzję, w sieci wybuchła afera związana z jej dawnym życiem.

Dagmara Kaźmierska zabrała głos! „Nie uciekłam, bo nie mam przed czym”

To nie koniec afery z udziałem Dagmary Kaźmierskiej

Choć kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej nigdy nie była żadną tajemnicą, odkąd upubliczniono zeznania jej ofiar, temat powrócił z wielką mocą i wywołał ogromne zamieszanie w show-biznesie. Uwielbiana przez fanów uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” i główna bohaterka reality-show „Dagmara szuka męża” nagle z lubianej celebrytki stała się wrogiem publicznym.

Tomasz Wygoda dosadnie o skandalu z Dagmarą Kaźmierską i porażce Roxie Węgiel w „TzG” (WIDEO)

Niedługo po aferze Kaźmierska stroniła od mediów społecznościowych i wywiadów. Nie tylko ona nie chciała rozmawiać na temat ujawnionych dowodów. Telewizja Polsat również nie zabrała głosu w tej sprawie, a co za tym szło wszyscy uczestnicy i jurorzy „TzG” unikali tematu jak ognia.

Rafał Maserak dobitnie o aferze z Dagmarą Kaźmierską (WIDEO)

Jak wiadomo, niedługo po tych wydarzeniach do KRRiT miały wpłynąć skargi od widzów Polsatu, zarzucające stacji promowanie osoby z kryminalną przeszłością. Jak ustalił portal „Plejada”, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji niebawem ma wydać ostateczną decyzję w tej sprawie.

W związku z udziałem Dagmary Kaźmierskiej w „Tańcu z gwiazdami” do KRRiT wpłynęły dwie skargi indywidualne. Zostało wszczęte w tej sprawie postępowanie wyjaśniające z udziałem Polsatu, które jest aktualnie w toku – przekazała portalowi Teresa Brykczyńska, rzecznik prasowy KRRiT.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel,  fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska, fot. Baranowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska na premierze filmu

Dagmara Kaźmierska/fot. AKPA

Dagmara Kaźmierska na ściance

Dagmara Kaźmierska/fot. AKPA

Dagmara Kaźmierska na premierze filmu "Pętla".

Dagmara Kaźmierska/fot. AKPA.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska, Fot. Piętka Mieszko/AKPA