Daniel Martyniuk jest dziś niemal tak sławny jak jego ojciec. Tyle tylko, że Tata Daniela zarobił na swoją popularność karierą i pracą, Daniel zaś zyskuje popularność przez swój niewyparzony język, awantury i kłótnie.

Daniel Martyniuk – to teraz przykładny ojciec. Z żoną i córką u prababci na urodzinach

Daniel Martyniuk ślub

Syn Zenka Martyniuka ożenił się w październiku 2018 roku. Wybranką Daniela była młodziutka, 20-letnia Ewelina Golczyńska. Żona Daniela była już w ciąży, gdy stawała na ślubnym kobiercu. Wkrótce na świecie pojawiło się dziecko pary – córeczka. Okazuje się jednak, że maleństwo nie zbliżyło Daniela i Eweliny. Młody Martyniuk nie mieszka z żoną i córką.

Super Express cytuje dziś wypowiedzi Daniela z relacji na żywo. Martyniuk w niewybrednych słowach mówił o swej żonie i jej rodzinie. Znów wrócił do kwestii antykoncepcji – zarzucił partnerce, że nie zabezpieczyła się odpowiednio.

Zenon Martyniuk o swoich metodach wychowawczych: Rozpieszczałem syna

Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. Fu** off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać. To jest chyba dziwne, że mamy dziecko? – stwierdził Martyniuk.

Z Eweliną przed zrobieniem samego dziecka znałem się 1,5 mies. Po czym, jak jej matka się o tym dowiedziała, to wpadła w furię, ku***. I zaczęła ją zabierać. Ewelina mówiła: „Daniel, zabierz mnie z tego domu”, bo jej dom jest domem pełnym psycholi – dodał.

Młody Martyniuk mówi, że rozwodzi się z Eweliną:

Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu – wykrzyczał w stronę ekranu. – Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło – powiedział Daniel. – Tak, nie jestem już z Eweliną, jesteśmy w trakcie rozwodu. W dupie ją mam. Myślicie, że jak ktoś ma słodką buzię tak jak Ewelinka, to jest, ku***, słodki? – dodał przeklinając.

Awantura w domu młodego Martyniuka. To jego matka wezwała policję!

A co z córeczką? Syn gwiazdora disco polo zapewnia, że kocha swoje dziecko i chciałby, żeby wychowywało się u niego w domu:

Córkę swoją kocham, oczywiście… Chciałbym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć. Pewnie moja córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia… – mówił Martyniuk w relacji w internecie, do której dotarł Super Express.

 

Grabowka, woj. podlaskie, 06.10.2018. Slub syna mega gwiazdy disco polo Zenka Martyniuka 28-letniego Daniela z Ewelina Golczynska odbyl sie w kosciele pw Krzyza Swietego. Na weselu mialo byc 250 gosci; N/z (L-P) Zenek Martyniuk z zona Danuta oraz panstwo mlodzi i rodzice panny mlodej Fot. Michal Kosc / FORUM

Grabowka, woj. podlaskie, 06.10.2018. Slub syna mega gwiazdy disco polo Zenka Martyniuka 28-letniego Daniela z Ewelina Golczynska odbyl sie w kosciele pw Krzyza Swietego. Na weselu mialo byc 250 gosci; N/z do slubu mloda para przyjechala czerwonym Cadillacem Eldorado z lat 70. prowadzonym przez Daniela Martyniuka N/z panna mloda Ewelina Golczynska Fot. Michal Kosc / FORUM

Grabowka, woj. podlaskie, 06.10.2018. Slub syna mega gwiazdy disco polo Zenka Martyniuka 28-letniego Daniela z Ewelina Golczynska odbyl sie w kosciele pw Krzyza Swietego. Na weselu mialo byc 250 gosci; N/z do slubu mloda para przyjechala czerwonym Cadillacem Eldorado z lat 70. prowadzonym przez Daniela Martyniuka N/z mloda para wychodzi z kosciola po ceremonii Fot. Michal Kosc / FORUM