Daniel Martyniuk był w bardzo krótkim, ale burzliwym związku z Eweliną Golczyńską. Po zaledwie 2 latach postanowił się rozwieść, ale tak naprawdę para rozstała się już rok temu. Pisaliśmy na Kozaczku o licznych ich kłótniach – Daniel chętnie komentował każde rozstanie na swoim Instagramie. Małżeństwo ze względu na córkę Laurę próbowało uratować rodzinę, ale bezskutecznie. Teraz klamka zapadła.

Wściekły Rafał Collins wbija szpilkę Danielowi Martyniukowi: „NIC nie osiągnąłeś. Nie jesteś facetem”

Daniel i Ewelina w poniedziałek zakończyli swój związek w sądzie w Białymstoku. Na szczęście szybko doszli do porozumienia na sali rozwodowej i sprawa zakończyła się już na pierwszej rozprawie.

Syn Zenona Martyniuka, jak zawsze mógł liczyć na wsparcie mamy. Danuta Martyniuk przyniosła nawet na rozprawę zabawki dla małej Laury.

To małżeństwo to była pomyłka. Ja od początku miło powitałam Ewelinę, bo nie miałam córki, a bardzo chciałam mieć, ale od razu mówiłam, że za krótko się znają, żeby brać ślub. Ale ona z wioski i jej rodzice bardzo chcieli wesela. A oni już przed ślubem się nie dogadywali. Ja nawet raz salę weselną odwoływałam, bo tak się kłócili. Zresztą matka Eweliny ciągle tam mieszała… – powiedziała Danuta Martyniuk w „Fakcie”.

Daniel Martyniuk znowu łamie prawo! Policja przyłapała go na gorącym uczynku

Żona króla disco-polo zdradza w tabloidzie, że co miesiąc przesyłała pieniądze, jak nie 2 to 3 tysiące, a Zenon Martyniuk niedawno w drodze na koncert, zawiózł prezenty Laurze.

Tylko dla Daniela utrudniają. Ja chciałam z synem jechać miesiąc temu, to wymyśliła, że nie można, bo żniwa. To jest normalna kobieta? Wózek też kupiłam, Cybexa za 12 tys. zł. Dałam pierścionek zaręczynowy swój ponad stuletni, pamiątkę. Nie wiem, czy ona odda ten pierścionek – tłumaczy Danuta Martyniuk.

Daniel Martyniuk oświadcza: Już nie chcę być sławny

Daniel Martyniuk w programie "Pytanie na Śniadanie".

Nagranie programu ‚Pytanie na Śniadanie’ w TVP2; Daniel Martyniuk. Fot.Forum.

Daniel Martyniuk na ślubie

Daniel Martyniuk z Eweliną Golczyńską wziął ślub w kosciele pw Krzyza Swietego. Michal Kosc / Forum

Zenon Martyniuk i Danuta Martyniuk w kinie

Zenon Martyniuk i Danuta Martyniuk na premierze filmu „ZENEK”. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA