Daniel Martyniuk znowu dał o sobie przypomnieć. Najpierw huczne imprezy w stolicy, a później głośny rozwód z Eweliną Golczyńską. Zenon Martyniuk cały czas milczy, ale najwyraźniej komentowanie prywatnych spraw spodobało się jego żonie.

Daniel Martyniuk ma nową dziewczynę

Danuta Martyniuk gorzko o swoim synu: Mam zszargane nerwy, przez Daniela jestem na antydepresantach

Danuta Martyniuk wczoraj znowu zabrała głos. Powiedziała, że nie chce słyszeć o jego nowych dziewczynach.

Jeszcze z jedną nie skończył, a już z drugą będzie zaczynał? Nie chcę słyszeć o żadnej dziewczynie! Niech mi nawet nie pokazuje jej na oczy. Ja mam zszargane nerwy, przez Daniela jestem na antydepresantach. On lubi ściągać dziewczyny do domu, zapoznawać je z naszą rodziną, a potem wychodzi, jak wychodzi – powiedziała w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Daniel Martyniuk już po rozwodzie! Danuta Martyniuk gorzko o Ewelinie

Dzisiaj okazuje się, że Daniel Martyniuk już znalazł nową miłość i to nie z Polski! W rozmowie z „SuperExpressem” przyznał, że planuje nawet wyprowadzić się za granicę:

Mam teraz piękną Hiszpaneczkę, którą poznałem jakiś czas temu, niedawno odnowiliśmy kontakt i już nie mogę doczekać się spotkania z nią. Jak skończą się moje sądowe sprawy, to pakuję walizki i wyjeżdżam do Hiszpanii – powiedział w tabloidzie Martyniuk.

Przypominamy, że Daniel Martyniuk był w bardzo krótkim, ale burzliwym związku z Eweliną Golczyńską. Po zaledwie 2 latach postanowił się rozwieść, ale tak naprawdę para rozstała się już rok temu. Pisaliśmy na Kozaczku o licznych ich kłótniach – Daniel chętnie komentował każde rozstanie na swoim Instagramie. Małżeństwo ze względu na córkę Laurę próbowało uratować rodzinę, ale bezskutecznie.

Daniel Martyniuk komentuje swój romans z byłą dziewczyną, Faustyną. Zdradzał żonę?

 

View this post on Instagram

#blackandwhite #fatheranddaughter #loveforever

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on