Danuta Martynuk w wywiadzie dla „Twojego Imperium” wyznała, że afera wokół rozwodu jej syna Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej, sporo ją kosztuje. Żona gwiazdora disco-polo powiedziała też, że nie chce słyszeć o jego nowych dziewczynach.

Daniel Martyniuk już po rozwodzie! Danuta Martyniuk gorzko o Ewelinie

Danuta Martyniuk gorzko o synu Danielu

Danuta Martyniuk ma dość zamieszania wokół jej rodziny.

Bardzo ją przeżywam. Ludzie nie powinni się wypowiadać, gdy nie znają sprawy i nie wiedzą, co przeżyłam. Czasami ponoszą mnie emocje, ale mam już dosyć. Chciałabym normalnie żyć, by nikt o nas nie plotkował. Inaczej nie dociągnę do sześćdziesiątki, a mam 52 lata.

Byli teściowie Daniela Martyniuka zabrali głos. Po raz pierwszy skomentowali rodzinną awanturę

Zapytana o plotki na temat tego, że jej syn spotyka się z kolejną dziewczyną, ostro zareagowała.

Jeszcze z jedną nie skończył, a już z drugą będzie zaczynał? Nie chcę słyszeć o żadnej dziewczynie! Niech mi nawet nie pokazuje jej na oczy. Ja mam zszargane nerwy, przez Daniela jestem na antydepresantach. On lubi ściągać dziewczyny do domu, zapoznawać je z naszą rodziną, a potem wychodzi, jak wychodzi.

Daniel Martyniuk komentuje swój romans z byłą dziewczyną, Faustyną. Zdradzał żonę?

Żona gwiazdy disco-polo pozytywnie wypowiedziała się na temat Eweliny – w końcu ustalono, jak będzie wyglądał kontakt Daniela z córką.

Po tym względem nie mam jej nic do zarzucenia. Chociaż utrudniała Danielowi spotkania z córką. Teraz na szczęście zostało to uregulowane. Daniel może widywać się z Laurą trzy godziny – tylko nie wiem, czy w tygodniu czy w miesiącu. Byłam w amoku, gdy rozmawiałam o tym z adwokatką.

Danuta Martyniuk na premierze "Zenka"

Danuta Martyniuk na premierze „Zenka” fot. Anatol Chomicz / Forum

Daniel Martyniuk w dniu swojego ślubu

Ślub syna Zenka Martyniuka 28-letniego Daniela. Fot. Forum