Brooklyn Beckham (21 l.) i Nicola Peltz (25 l.) wydają się nierozłączni od czasu, gdy media potwierdziły, że są parą. Kochliwy Brooklyn szybko oświadczył się swojej partnerce i są w trakcie planowaniu ślubu. Fotoreporterzy przyłapali ich na ulicach Nowego Jorku. Przyszła panna młoda poszalała z metamorfozą włosów. Lepiej wygląda?

Brooklyn Beckham całuje Nicolę. Zmysłowe zdjęcie

Nicola Peltz zmieniła kolor włosów?

Brooklyn Beckham nie widzi świata poza Nicolą Peltz. Modelka zawróciła w głowie najstarszemu synowi Victorii i Davida. Plotkowano, że Peltz spodziewa się dziecka, dlatego przyśpieszono planowanie ślubu – jednak wydają się to być jedynie spekulacje fanów.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz już po ŚLUBIE? Zdradziła ich złota obrączka na palcu

Zakochana para została przyłapana na ulicach Nowego Jorku, cały czas trzymali się za ręce. Oboje mieli maseczki na twarzy, ze względu na panującego koronawirusa. Postawili na pasujące, czarne stylizacje. Brooklyn miał na sobie ciemne spodnie, czarny T-shirt i czapkę z daszkiem odwróconą w drogą stronę.

Nicola tego dnia założyła na siebie obszerną kurtkę motocyklową od BALENCIAGI. Do tego dobrała ciemne dżinsy i masywne glany. Największą uwagę przyciągała nowa fryzura Peltz.

Brooklyn Beckham z narzeczoną w Nowym Jorku.

Brooklyn Beckham, Nicola Peltz, fot.Forum/Backgrid USA.

Modelka do tej pory nosiła długie i proste włosy o jasnym kolorze blond. Nicola postanowiła poeksperymentować z wizerunkiem i mocno rozjaśniła przednie pasma włosów, które wyglądały na żółte.

Brooklyn Beckham zaręczył się! Pokazał romantyczne zdjęcie z Nicolą Peltz

Całość niekoniecznie prezentowała się ładnie i gustownie – wyglądało to tak, jakby początkujący fryzjer podjął się koloryzacji. Dokładnie można zauważyć, w którym miejscu była kładziona farba, kolory nie przechodzą się i widać wyraźne odcięcie.

Myślicie, że Nicola na własną rękę postanowiła zafarbować włosy?

Podoba się Wam taki efekt?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Brooklyn Beckham pokazał zdjęcia z ukochaną z ich imprezy zaręczynowej. Nie zabrakło ŁEZ

Harper Beckham została MODELKĄ. Jest sporo krytycznych słów

Romeo Beckham kończy 18 lat! Bracia dzielą się WZRUSZAJĄCYMI zdjęciami

Nicola Peltz w nowym kolorze włosów.

Nicola Peltz, fot.Forum/Backgrid USA.

Zakochana para - Nicola Peltz i Brooklyn Beckham w Nowym Jorku.

Brooklyn Beckham, Nicola Peltz, fot.Forum/Backgrid USA.

Nicola Peltz rozjaśniła włosy.

Nicola Peltz, fot.Forum/Backgrid USA.