David Beckham wyznał, co najbardziej go relaksuje: “Często siedzę sam i układam je do 4 rano”
David Beckham (47 l.) właśnie ujawnił, że uwielbia bawić się klockami Lego, ponieważ „pomaga mu się to zrelaksować”. Były piłkarz i ojciec czwórki dzieci powiedział, że czasami nawet nie śpi do 4 nad ranem, ponieważ jest tak pochłonięty swoim niecodziennym hobby.
Policja narkotykowa zatrzymała 16-letniego Cruza Beckhama
David Beckham układa klocki lego
David Beckham wyznał to podczas rozmowy w podkaście River Cafe Table 4. Opowiedział także, że relaksuje go również gotowanie dla swojej żony i dzieci. Uwielbia gotować i być przy tym kreatywnym, łączyć niecodzienne smaki i rozwiązania kulinarne:
Dlatego też kocham Lego, wiesz, ponieważ to mnie relaksuje. Mam 47 lat i nadal siedzę sam, właściwie do 2, 3, 4 nad ranem, tworząc coś z Lego, bo tak naprawdę to mnie relaksuje – wyznał.
To samo gotowanie dla dzieci. Uwielbiam gotować dla moich rodziców, uwielbiam gotować dla moich przyjaciół i myślę, że to oczywiście wynika z mojego wychowania […] Jest to obecnie jedna z moich największych pasji obok wina. Lubię gotować – powiedział David Beckham.
Jego pasja do kuchni ewidentnie przeszła na jego syna Brooklyna, który w pandemii stał się kucharzem – celebrytą. Mimo że świat się trochę podśmiewa z jego nowego “zawodu”, jemu to nie przeszkadza. I właśnie ostatnio wystąpił w show Jimmiego Kimmela, gdzie zademonstrował swoje kulinarne umiejętności. Już czekamy na restaurację Brooklyna z gościnnymi występami jego ojca.
David Beckham pokazał na Instagramie coś, co internauci uznali za OBRZYDLIWE




K …. a !!!!Nie da rady przeczytać spokojnie jakiegokolwiek artykułu przez te nachalne i toporne reklamy.Nawet jak zamkniesz daną reklamę to za chwilę z uporem maniaka pojawia się ponownie i tak w kółko.Poszaleliście?Trochę więcej szacunku do swoich czytelników, bo przez te reklamy szacunku u was zero
Ja mam 35 lat i też od dziecka uwielbiam budować z Lego. Kiedyś nie było rodziców stać, wiadomo jakie czasy. Więc miałam mało klocków. Teraz kupuje sama, mam kolekcjonerskie zestawy. Pasją zaraziłam siostrzeńca i 2 synów. Naszym marzeniem jest wycieczka do Legolandu🙂
Fajnie, ze trwają i są szczęśliwi.