Po wielu latach mieszkania za granicą rodzina Beckhamów ponownie zapuściła korzenie w Anglii i w 2014 roku, wydając szacunkowo 4 miliony funtów na dom w Holland Park, a w 2016 roku kupili wiejską rezydencję w Costwolds za około 12 milionów funtów. Ich wiejski dom to przerobiona stodoła z odrestaurowanymi budynkami gospodarczymi. To w nich David Beckham trzyma swoje ukochane kury.

BAFTA 2024: książę William i David Beckham razem, bez żon

Okazuje się, że David Beckham (48 l.) naprawdę kocha swoje kurczaki, które często trafiają na jego konto na Instagramie. Były piłkarz chwali się nowymi nabytkami, jajkami, które zbiera, oraz tym jak zaprzyjaźnia się ze swoimi zwierzakami.

Victoria Beckham (49 l.) opublikowała nawet zdjęcie, na którym David Beckham czyta książkę „Hodowla kurcząt dla głupków”.

David Beckham i jego kury

W grudniu 2018 roku David Beckham ujawnił, że kupił estońskie igloo/saunę do swojej posiadłości w Cotswolds. Jednak to nie wszystko, oprócz ogromnych połaci ziemi, na których uprawiają m.in. rzepak, rodzina Beckhamów dodała pszczelarstwo do listy zajęć, którymi mogą się cieszyć podczas pobytu w wiejskiej idylli.

Była kochanka mówi, że znalazła Davida Beckhama z inną kobietą w łóżku

David Beckham jednak największy sentyment czuje do swoich kur. A ma ich już sporo. Jakiś czas temu opublikował wideo, na którym widać ogromne podekscytowanie, gdy w kurniku znalazł pierwsze jajko. 

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: