Klaudia El Dursi to jedna z największych wygranych „Top Model”. I choć modelka nie wygrała programu, dziś rozwija swoją karierę influencerską, a także wciela się w prowadzącą miłosne show, czyli „Hotel Paradise”. Gwiazda stacji TVN7 nieustannie od kilku lat wzbudza więc zainteresowanie. A jak jej aktualne podboje modowego świata ocenia Dawid Woliński?

Dawid Woliński przygotuje specjalny prezent dla jednej z uczestniczek „Top Model”!

Dawid Woliński w szorstkich słowach o karierze modowej Klaudii El Dursi

Patrząc na Instagram Klaudii, jej głównym zajęciem zarobkowym jest dziś właśnie aktywność w social mediach. Niekiedy jednak można zauważyć na jej profilu pojedyncze zdjęcia z różnych sesji zdjęciowych. Dawid Woliński został więc niedawno zapytany o to, jak ocenia on karierę modelingową El Dursi. Jak odpowiedział juror popularnego show?

Jaką!? Ja ją oceniałem jako modelkę i miałem stuprocentową rację. I nie tylko ja myślę, że Klaudia pomyliła programy, ale ma ogromne szczęście i jej się udało. To nie ma nic wspólnego z modelingiem, po prostu z naturalnym szczęściem Klaudii i tyle – powiedział Woliński.

Gdy reporterka jastrzabpost.pl próbowała dociekać, w jakim programie mogłaby wystąpić 32-latka, Woliński przyznał, że nie ma takiej wyobraźni.

Klaudia El Dursi pokazała starszego SYNA: „Przyszły model, będzie skradał serca”

Zaskoczeni? Spodziewaliście się, że Dawid nie jest fanem Klaudii?

scena z: Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Klaudia El Dursi fot. AKPA

scena z: Dawid Woliński, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Dawid Woliński, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA