Klaudia El Dursi, gdy przyszła do „Top Model” zdradziła, że ma 30 lat, a modeling jest jej nie do końca spełnionym marzeniem. Gwiazda została mamą, gdy miała 20 lat i w dużej mierze musiała poświęcić czas rodzinie. Teraz pokazała, jak obecnie wygląda jej starszy syn.

Klaudia El Dursi opowiedziała o swoim stanie zdrowia: „Od miesiąca jestem na silnych lekach”

Syn Klaudii El Dursi

Kariera Klaudii El Dursi po udziale w show, mimo tego, że odpadła przed finałem, potoczyła się błyskawicznie. Została prowadzącą „Hotelu Paradise” i nie musi narzekać na zlecenia od reklamodawców.

Modelka ma dwóch synów – 7-letniego Jasia z obecnym partnerem Jackiem i 12-letniego syna Dawida z poprzedniego związku. Kiedy dostała propozycję poprowadzenia show, to właśnie Jacek ją na to namówił, bo ona na początku nie chciała zostawiać rodziny na tak długo.

Jestem bardzo zżyta z chłopcami, z Jackiem i nie mogłam sobie wyobrazić, jak miałabym zostawić ich aż na tak długo. Poza tym bałam się, że nie podołam. Przecież nie jestem aktorką ani dziennikarką, nie miałam żadnego doświadczenia. Gdy Jacek przez przypadek usłyszał moją rozmowę z Marcinem Tyszką, który mnie ochrzaniał, że odmówiłam, był bardzo zdziwiony. A nawet niezadowolony, że z nim tego nie skonsultowałam. Uważał, że powinnam przynajmniej dobrze się nad tym zastanowić. A dla mnie już te pięć tygodni w domu modelek było trudne do zniesienia. Tu miałabym zostawić ich aż na trzy miesiące. Jacek zapewnił mnie, że da sobie ze wszystkim radę – mówiła w „Vivie!”

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcia z partnerem. Takie ujęcia to u niej rzadkość: „Piękna para”

Klaudia pokazała zdjęcie ze starszym synem Dawidem. Internautki są nim zachwycone.

  • Pilnuj go Klaudia, jeszcze chwila i dziewczyny będą do niego lgnęły jak szalone 😍
  • Ale przystojniak ❤️
  • Przyszły model 🙌
  • Będzie skradał serca ❤️
  • Ale wyrósł – piszą.

Opalona Klaudia El Dursi na Zanzibarze: „Jaki brzuch, WTF”

Myślicie, że pójdzie w ślady mamy?

 

scena z: Klaudia El Dursi, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Klaudia El Dursi pod DDTVN

Klaudia El Dursi/fot. AKPA