Angelina Jolie może pochwalić się prawdziwą gromadką dzieci. Prócz swoich biologicznych pociech: córki Shiloh oraz bliźniaków Knoxa i Vivienne, aktorka ma również kilkoro adoptowanych dzieci, w tym urodzonego w Wietnamie Paxa, Zaharę z Etiopii oraz pochodzącego z Kambodży Maddoxa.

Angelina Jolie obcięła córkom włosy. Wszystko, by pokazać swoją solidarność w słusznej sprawie

Angelina Jolie z 21-letnim synem Maddoxem na uroczystej kolacji w Białym Domu

Maddox był pierwszym dzieckiem Angeliny Jolie. Aktorka poznała go w trakcie kręcenia filmu „Tomb Raider” – chłopiec mieszkał wówczas w kambodżańskim sierocińcu. Dziś syn Angeliny jest już dorosły i wyjechał na studia. Teraz jednak 21-latek pojawił się u boku swojej sławnej mamy z nie byle jakiej okazji – Angelina i Maddox znaleźli się wśród 200 gości zaproszonych przez prezydenta USA Joe Bidena i pierwszą damę Jill Biden na uroczystej kolacji w Białym Domu, na cześć prezydenta Korei Południowej Yoon Suk Yeol i pierwszej damy Kim Keon Hee.

Angelina Jolie czuje się związana z Koreą Południową, odkąd w 2019 roku odwiozła syna na pierwszy rok studiów na Uniwersytecie Yonsei w Seulu, gdzie planował studiować biochemię. Niestety, zaledwie rok później Maddox był zmuszony przerwać naukę ze względu na wybuch pandemii COVID-19. W jednym z wywiadów w 2020 roku, Angelina przyznała, że jej syn wróci na studia jak tylko sytuacja zostanie opanowana oraz wyraziła entuzjazm dla poznawania azjatyckiej kultury:

Nie mogłabym być bardziej zadowolona z wyboru uniwersytetu przez Mada. Jest on oczywiście w tej chwili zamknięty z powodu pandemii. Ale nie zmienia szkoły, wróci, gdy tylko wszystko się uspokoi. Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi jako rodzina, że będziemy mieli okazję poznać Koreę Południową jeszcze lepiej dzięki Maddoxowi i jego studiom.

Na uroczystej kolacji w Białym Domu, Angelina Jolie zaprezentowała się w vintage kurtce Chanel, śmietankowo-białej sukni z rozcięciem na udzie, a także brązowymi czółenkami i złotą kopertówką. Całość uzupełniła naszyjnikiem z pereł. Jej syn postawił na czarny garnitur z białą koszulą i czarnym krawatem.

Angelina Jolie ujawnia nowe SZOKUJĄCE szczegóły na temat Brada Pitta

Reuters / Forum

Reuters / Forum

Reuters / Forum

Angelina Jolie chwali się 14-letnią córką Vivienne. Podobna?

pasekkozak