Sylwia Bomba długo nie miała szczęścia w miłości. W lipcu 2022 roku zmarł jej były partner oraz ojciec jej córeczki, Jacek Ochman. Jakiś czas później w życiu Sylwii pojawiła się nowa miłość. I choć gwiazda nie chciała ujawniać tożsamości nowego partnera, chętnie publikowała z nim wspólne zdjęcia, a w instagramowym Q&A zdradziła, że dobrze dogaduje się z jej córką Antosią. Niestety jakiś czas później okazało się, że para się rozstała. Od tamtej pory media bacznie śledziły poczynania Sylwii, czekając, kiedy w jej życiu pojawi się kolejna miłość.

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins potwierdzają związek!

Latem 2023 roku pojawiły się pierwsze plotki o nowym związku Bomby, gdy gwiazda „Gogglebox” została przyłapana w Sopocie z kolejnym mężczyzną, którym okazał się Grzegorz Collins. Ostatecznie kilka dni temu para zdecydowała się oficjalnie potwierdzić związek – najpierw Collins w sobotę rano pojawił się w Dzień Dobry TVN, gdzie przyznał, że ma bliższą relację z Sylwią:

Do programu poszedłem z moim bratem, ale nie z nim będę oglądał dzisiaj ten odcinek. Będę oglądał z Sylwią Bombą, z którą miałem okazję w programie być, bliżej się poznać i trochę tam się działo różnych, dziwnych, fajnych rzeczy. Pozytywnych – wyznał.

Kilka godzin później para pojawiła się razem na Wieczorze Charytatywnym Gwiazd Dobroczynności, gdzie zapozowali razem na ściance.

Związek Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa w ogniu krytyki! Fani nie oszczędzają celebrytów

Sylwia Bomba potwierdziła związek z Grzegorzem Collinsem. Dostała dobrą radę od Dody

Również Sylwia zdecydowała się oficjalnie potwierdzić swój nowy związek, publikując wspólne zdjęcie z eventu i pisząc:

Dobry wieczór! To my: Gruba i Łysy. Stara mamuśka i młodociany synek. Czy wyglądamy dollarsowo? Wiemy, że to największy coming out tego roku — udźwigniemy ciężar show-biznesu tylko czy show-biznes jest gotowy na taki bombowo collinsowy zestaw – napisała w poście.

Okazuje się, że post doczekał się reakcji… Dody, która skomentowała zdjęcie pary. Piosenkarka miała dla Sylwii gorzką poradę, związaną z jej własnymi doświadczeniami z show-biznesem oraz związkami:

Gratuluję, ale dla własnego dobra od show-biznesu trzymajcie się razem z daleka.

Myślicie, że Sylwia posłucha rady?

IG: sylwiabomba

Doda o medialnej nagonce na jej związek z Dariuszem Pachutem

pasekkozak

Sylwia Bomba wspomina szkołę: „Byłam znienawidzona”

scena z: Sylwia Bomba, Grzegorz Collins, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, Grzegorz Collins, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, Grzegorz Collins, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, Grzegorz Collins, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen