Niedawno informowaliśmy, że Doda (37 l.) zorganizowała dla bliskich znajomych przedpremierowy pokaz filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Rabczewska nie zdradza szczegółów produkcji, ale zapowiedziała – że pokaże prawdę, jak wyglądała praca modelek, czy influencerek w luksusowych kurortach. Teraz poinformowała, że dostała pismo przedprocesowe i musi przemontować film.

Wystrojona Doda na romantycznej kolacji. Postawiła na seksowną kreację

Doda musi przemontować film „Dziewczyny z Dubaju”

Doda jakiś czas temu zdradziła, że zamierza nakręcić kontrowersyjny film „Dziewczyny z Dubaju”. Wcieliła się w rolę producentki a Maria Sadowska została zatrudniona jako reżyser. Produkcja miała w tym roku trafić do kin, jednak z powodu pandemii koronawirusa została przesunięta w czasie. Nie jest znana dokłada data premiery.

Doda z mężem zorganizowali przedpremierowy pokaz „Dziewczyn z Dubaju”

Dorota na Insta Story poinformowała fanów, że dostała pismo przedprocesowe od prawników jednej z osób, która obawia się zdemaskowania. Z tego powodu musi przemontować film i pozbyć się niewygodnych fragmentów.

No cześć kochani. Właśnie o tak jest robić przedpremierowe pokazy. Poczta pantoflowa i doszło do tych osób, do których miało nie dojść. Właśnie dostałam pismo od prawników, przedprocesowe – że mam przemontować film, bo inaczej jak ta osoba akurat będzie zdemaskowana w tym filmie to będę miała proces. Jestem w studio montażowym i muszę przemontować część mojego filmu – powiedziała Rabczewska.

Doda musi przemontować film "Dziewczyny z Dubaju" - dostała pismo od prawników.

Doda musi przemontować film „Dziewczyny z Dubaju” – dostała pismo od przedprocesowe. Fot.Instagram/dodaqueen.

„Dziewczyny z Dubaju” to tytuł książki Piotra Krysiaka opisującej wyjazdy polskich modelek, czy celebrytek do Dubaju i innych kurortów, w których kobiety świadczyły usługi seksualne bogatym sponsorom – szejkom, artystom, biznesmenom, sportowcom.

Po premierze książki w sieci zawrzało. Głośno było o żądaniach szejków, które ochoczo wykonywały modelki za przyzwoitą zapłatą, czy luksusowe ubrania od najlepszych projektantów.

Myślicie, że Dorota robi sobie żarty z okazji Prima Aprilis?

Swego czasu sama przyznała, że czeka na pozwy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Doda ubolewa, bo nie może schudnąć: „To jednak jest PESEL”

Doda relacjonuje usuwanie tatuażu: „Przemyślcie te swoje ku**a tatuaże, to jest taki BÓL”

Doda pokazała fragment filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Sonda

poll-violet

Która Doda wygląda lepiej?

Emil Stępień i Doda na gali Empiku.

Emil Stępień, Doda, fot. Kurnikowski/AKPA.

Doda z mężem, Emilem Stępniem na imprezie branżowej.

Doda z mężem, Emilem Stępniem, fot. Niemiec/AKPA.

Doda w błyszczącej stylizacji na imprezie branżowej.

Doda, fot. Podlewski/AKPA.