Doda (35 l.) nieprzerwanie od wielu lat istnieje w polskim show-biznesie i świetnie sobie radzi. Ostatnie wydarzenia, jak i zbliżające się urodziny piosenkarki spowodowały, że Dorota zastanowiła się nad tym, co jest dla niej najlepsze. Rabczewska słynie z tego, że wielokrotnie udało się jej zaszokować opinię publiczną. Tym razem również wprowadziła fanów w osłupienie, gdy poinformowała – że wstrzymuje na jakiś czas swoją karierę.

Będzie GORĄCO! Doda pokazała kreację na galę EMPIKU; rozcięcie sięga TALII!

Dlaczego Doda wstrzymuje karierę?

Doda od najmłodszych lat jest bardzo samodzielną osobą. Pochodzi z małej miejscowości i będąc jeszcze nastolatką zdecydowała się na wyprowadzkę do stolicy, by pomóc swojej karierze. Kto by pomyślał, że minęło już 20 lat od kiedy Rabczewska występuje na scenie.

Ostatnimi czasy Dorota nie ma w życiu lekko. Przez długi czas cierpiała na problemy zdrowotne, słyszała w uszach dziwny pisk – co, jak się okazało było spowodowane założeniem aparatu ortodontycznego, który naruszył jej staw żuchwowo-skroniowy.

15 lutego, czyli dokładnie za 5 dni Dorota będzie obchodziła swoje urodziny. Z tego też powodu wzięło ją na refleksje i postanowiła przewartościować swoje życie. Z pewnością niedawne, złe samopoczucie znacznie się do tego przyczyniło.

Zawieszam karierę! Pierwszy raz od 20 lat nie wyjadę w sezonie w trasę koncertową – zaczęła piosenkarka rozmawiając z „Party

Doda

scena z: Doda, Dorota Rabczewska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Rabczewska jest pracoholikiem. Lubi, gdy wszystko jest zrobione profesjonalnie i z tego też względu długo zastanawiała się, czy przerwanie kariery jest dobrym pomysłem.

Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić. Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat – powiedziała Dorota w rozmowie z „Party

Jak podała do informacji Rabczewska, przerwa od koncertów potrwa co najmniej pół roku. Ostatnie koncerty Dody będą w marcu, w filharmoniach. Zaśpiewa w Rzeszowie, Poznaniu, Łodzi i Szczecinie. Po zakończeniu koncertowania Dorota razem z mężem wylatują do gorących Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jednak para nie będzie mogła za dużo nacieszyć się wolnym czasem, gdyż będą tam pracować nad najnowszym filmem Emila „Dziewczyny z Dubaju”.

Jesteście zawiedzeni decyzją Dody?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Doda ma do siebie sporo dystansu. Udowadnia to tym zdjęciem

Zjawiskowa Doda, seksowna Katarzyna Zielińska i wiele innych gwiazd na Telekamerach (ZDJĘCIA)

Szok! Doda NIE BYŁA na swojej studniówce. Ale dlaczego?

Doda

fot. AKPA

Doda

fot. AKPA

Doda

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA