Doda jest znana z tego, że uwielbia być na świeczniku. Często udziela się w kontrowersyjnych aferach, a już wkrótce będziemy mogli oglądać jej własne reality-show, w którym artystka zamierza szukać nowej miłości. I choć mogłoby się wydawać, że Doda nie potrafi żyć bez nowych newsów na swój temat i blasku fleszy, w rozmowie z redaktorem Plejady zdradziła, że są momenty, gdy mocno ceni sobie swoją prywatność i święty spokój. O co chodzi? O urlop!

OMG! Doda przed kamerami będzie szukała trzeciego męża

Doda zdradziła, że na urlopie unika swoich fanów. Szuka miejsc, gdzie nikt jej nie rozpozna

Już na wstępie podczas wywiadu, Doda zaznaczyła, że praktycznie nigdy nie ma wakacji, ponieważ non stop jest zajęta. Dlatego, gdy w końcu może sobie pozwolić na chwilę oddechu, zależy jej na świętym spokoju i trzymaniu się z daleka od swoich fanów, którzy mogliby ją rozpoznać:

Ja nie mam wakacji. Jak koncertowałam, to sezon trwał od maja do października. Kiedy wszyscy byli na wakacjach, to my graliśmy koncert piątek, sobota, niedziela. Teraz kiedy nie koncertuję, to kończę płytę. Jestem zamknięta w studio, skończyłam swoje reality show. Nie mam czegoś takiego jak wakacje. Prawdopodobnie odpocznę dopiero w październiku i — tak — zaszyję się, wyjadę gdzieś, gdzie nikt mnie nie będzie znał. Moje ego i moja satysfakcja nie jest łechtana jak wszyscy mnie zaczepiają i robią sobie ze mną zdjęcie. Jestem wtedy podirytowana, zmęczona i nie odpoczywam wtedy. Nie chcę, żeby ktoś do mnie podchodził.

Jednocześnie artystka zapewniła, że dla swoich fanów zawsze znajdzie czas po koncercie, jednak stawia wyraźną granicę między swoim życiem zawodowym a prywatnym:

Jak jestem po koncertach, chociaż będę zajechana jak koń po westernie, to zostanę jeszcze dwie godziny z tymi ludźmi, bo wiem, że przyszli do mnie. Ale jak mam swój czas i wakacje, nie robię żadnych ustawek, uciekam od tłumów, najchętniej byłabym tam, gdzie mnie nikt nie zna. Są dwie grupy idoli — ci, którzy są zdesperowani i tylko czekają aż ktoś ich pozna oraz druga, jak ja, która jest zwierzęciem scenicznym, ale poza sceną ma swój świat i nie chce, żeby ktoś w niego ingerował. Muszę mieć swój balans, inaczej bym zwariowała.

A gdzie Doda najbardziej lubi spędzać wakacje, gdy w końcu udaje jej się znaleźć kilka chwil spokoju? Choć jakiś czas temu udało jej się zdobyć górski szczyt, gwiazda wyznała, że najbliższe jej sercu jest morze i kojący dźwięk fal:

Najbardziej lubię morze. Najbardziej odpoczywam, patrząc na wodę. Ona daje mi ukojenie. W góry chodzę rzadko, wyciąga mnie moja przyjaciółka. Ostatnio zdobyłam Mnicha dzięki niej. Trauma, po prostu trauma. (…) Ale udało się, zdobyłam, jestem z siebie dumna.

Doda promuje swój nowy program, w którym będzie umawiać się na RANDKI (ZDJĘCIA)

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

DODA komentuje aferę Fabijański & Maffashion & Rafalala!

scena z: Paweł Czarnecki, Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

Doda świętuje premierę kolejnego singla w nieziemskiej MINIÓWCE (ZDJĘCIA)