W 2023 roku w życiu Dody pojawił się Dariusz Pachut, przy którym jak mogło się zdawać piosenkarka w końcu odnalazła szczęście i stabilizację. Początkowo para chętnie publikowała wspólne zdjęcia i filmiki, jednak nieoczekiwanie z dnia na dzień Pachut przestał pojawiać się w mediach społecznościowych Dody, a artystka w wywiadach ucinała temat swojego związku. Media natychmiast zaczęły spekulować o rozstaniu Dody i Darka, a para ani nie potwierdziła ani nie zdementowała tych plotek.

Jakiś czas później Doda pojawiła się w podcaście Przemka Górczyka, gdzie zdradziła, że „medialna nagonka” na jej związek z Dariuszem Pachutem sprawiła, że postanowiła całkowicie zamknąć przed show-biznesem swoje życie prywatne. Szybko okazało się też, że Doda i Dariusz wcale ze sobą nie zerwali i wciąż pozostają w szczęśliwym związku.

Fryderyki 2024: Doda w KRÓTKICH WŁOSACH, Ralph Kamiński przebrany za psa, Margaret… (FOTO)

Doda na Fryderykach 2024. Towarzyszył jej Dariusz Pachut i pies

W piątkowy wieczór Doda pojawiła się na gali Fryderyki 2024. Choć artystka nie była nominowana do żadnej kategorii, zdecydowanie skradła show! Pojawiła się w zupełnie nowej fryzurze, której jeszcze nigdy nie miała na głowie. Ubrana w czerwoną suknię z wycięciami Doda zachwyciła króciutkimi włosami i równą grzywką. Na evencie pojawiła się w towarzystwie swojego ukochanego Dariusza Pachuta oraz pieska Wolfie.

Od głośnych spekulacji o rozstaniu pary, które ostatecznie się nie potwierdziły, Pachut cały czas wspierał Dodę w jej karierze i pojawiał się na koncertach, jednak dotychczas zręcznie unikał zdjęć. Tym razem para nie miała nic przeciwko, by pojawić się razem na fotkach.

scena z: Doda, Dariusz Pachut, Wolfie, fot. Podlewski/AKPA

Doda chce odzyskać darowiznę na WOŚP sprzed lat! Teraz żałuje swojej decyzji

Fani podarowali Dodzie statuetkę, którą oddała na WOŚP

W trakcie gali Doda wystąpiła na scenie razem ze Smolastym i odśpiewała radiowy hit „Nim zajdzie słońce”. To jednak nie koniec jej przygód na evencie i artystka z gali nie wyszła z pustymi rękami. Okazało się, że fani po oficjalnej części gali wręczyli jej statuetkę MTV Europe Music Awards, którą Doda przed laty oddała na WOŚP. Po konflikcie z Jurkiem Owsiakiem piosenkarka zaapelowała jednak do fanów, że chciałaby odzyskać statuetkę i odkupić ją od osoby, która ją wylicytowała:

Mam propozycję. Chętnie odkupię od tego, który wylicytował moją statuetkę MTV. Chciałabym mieć trzy, zwłaszcza, że niedługo po następnej płycie kończę karierę – proponowała jakiś czas temu.

Miłośnicy Dody złożyli się i wspólnie odkupili dla swojej idolki jej sentymentalną nagrodę. Doda nie kryła zaskoczenia:

Nie wierzę w to! Boże, jak wam się udało to zrobić? Pan to widzi? Niech pan zrobi zdjęcie! Kochani pragnę serdecznie podziękować wszystkim którzy się składali na tę wspaniałą nagrodę, którą zdobyli dla mnie po latach. 2009, a mamy 2024 więc, jak mnie matematyka nie myli, ma 15 lat. […] Spełniliście moje naprawdę ogromne marzenie – mówiła wzruszona.

Tacy fani to skarb?

fot. Instagram

Pachut wrzucił nowe zdjęcie z Dodą na Walentynki. Fani: „Doda istny Gollum z Władcy pierścieni”

pasekkozak

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, Dariusz Pachut, Wolfie, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, Dariusz Pachut, Wolfie, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Dariusz Pachut, Doda, fot. Filip Radwański/AKPA

scena z: Dariusz Pachut, Doda, fot. Filip Radwański/AKPA

scena z: Doda, Smolasty, fot. Filip Radwański/AKPA

scena z: Doda, Smolasty, fot. Filip Radwański/AKPA