Doda przez ponad 8 lat miała bana w TVN, którego zarobiła w 2014 roku w trakcie imprezy „Niegrzeczni” w Chorzowie, gdzie zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. Sprawa trafiła do sądu, jednak jakiś czas później została umorzona. Konsekwencje wobec zachowania piosenkarki wyciągnęła jednak stacja. Przez wiele lat artystka nie była mile widziana również w TVP.

Doda WRACA do TVP! Wystąpi w jednym z programów

Doda sieje popłoch na korytarzach TVN-u. Unikają jej Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak

Teraz zła passa Dody zdaje się dobiegać końca – wraz z końcem toksycznego małżeństwa z Emilem Stępniem, artystka zdecydowała się zmienić swoje życie. Wydała album, który szybko stał się ogromnym hitem, zakochała się z wzajemnością w Dariuszu Pachucie, zaczęła coraz częściej pojawiać się na branżowych eventach i udzielać wywiadów. Zdaje się, że Doda powoli lecz skutecznie odbudowywała również spalone za sobą mosty w telewizyjnych stacjach, które znów przyjęły ją pod swoje skrzydła.

Pod koniec stycznia, po 13 latach pojawiła się znów w TVP w programie „Szansa na sukces”, a w miniony weekend była jedną z najjaśniej świecących gwiazd podczas rozdania nagród Fryderyki 2023, współorganizowanych przez TVN. To jednak nie koniec rewelacji, ponieważ już w najbliższą niedzielę Doda będzie gościem programu „Dzień dobry TVN”.

Jak donosi „Super Express”, jej pojawienie się w studiu wywołało prawdziwy popłoch wśród niektórych pracowników i związanych ze stacją gwiazd. Niespodziewanego spotkania na korytarzu lub w studiu unikają przede wszystkim Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak i Marcin Prokop:

Dyżury prowadzących i data zaproszenia Dody specjalnie zostały tak ustawione, by w studiu nie wpadła na nią ani Aga, ani Małgosia – dowiedział się SE od kogoś z produkcji.

By upewnić się, że nie dojdzie do niechcianego spotkania, Dodę zaproszono w dniu, w którym Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak mają wolne i nie będą wtedy prowadzić programu. Jak dowiedział się „Super Express”, ostatecznie wywiad z artystką przeprowadzą więc Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

Niechęć między paniami zdaje się wcale nie wygasać i bynajmniej nie być wynikiem przypadkowego splotu wydarzeń. Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia gali Fryderyków, gdy usłyszała, że pojawi się na nich Doda. Piosenkarka z kolei wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że nie podałaby ręki dziennikarce. Z kolei Małgorzatę Rozenek, będącą żoną swojego ex-męża Radka Majdana podsumowała słowami:

Czy ona ma jakieś, jakiekolwiek merytoryczne doświadczenie muzyczne? Czy ona by wiedziała, poza plotkami i głupotami, o czym ze mną rozmawiać? – powiedziała kilka dni temu Pomponikowi.

Jesteście ciekawi zbliżającej się niedzieli i tego, co może się wydarzyć w siedzibie TVN?

OMG! Doda pojawiła się w willi „Love Island.Wyspa miłości”

pasekkozak

SKANDAL na Bestsellerach Empiku?! Nie pozwolili Dodzie wygłosić przemówienia

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA