Doda zasłynęła jako ogromna skandalistka z ciętym językiem i serią burzliwych związków na koncie. Przez wiele lat była skłócona z innymi gwiazdami show-biznesu i miała bana w prawie wszystkich dużych stacjach telewizyjnych.

Dziś Doda kreauje się na zupełnie inną osobę i odbudowuje za sobą spalone mosty, a show-biznes daje jej kolejne szansy – piosenkarka po wieloletnim banie znów pojawia się w stacjach telewizyjnych i radiowych oraz na muzycznych festiwalach, jakiś czas temu stworzyła dwa reality-show: „Doda. 12 kroków do miłości” oraz „Doda. Dream show”, a także pojechała na pierwszą od dwóch lat trasę koncertową promującą jej nowy album „Aquaria” i wystąpiła na Sylwestrze Polsatu jako jedna z czołowych artystek.

Gwiazdy na ramówce Polsatu: Doda niczym RYSIA z „Kilera”, Roxie Węgiel z narzeczonym, Marcin Hakiel (FOTO)

Doda cała w panterkę na wiosennej ramówce Polsatu

Teraz Doda pojawiła się na wiosennej ramówce Polsatu i jako naczelna gwiazda stacji po raz kolejny upewniła się, że będzie o niej głośno. Wszystko za sprawą stylizacji, którą wybrała na tę specjalną okazję – artystka do siedziby stacji wkroczyła odziana od stóp do głów w panterkę z gigantycznym, sztucznym futrem, kusą, obcisłą sukienką i futrzanymi, czarnymi butami.

Oczy zasłoniła ogromnymi okularami przeciwsłonecznymi, a na ustach znalazła się krwistoczerwona szminka. Cały look piosenkarka dopełniła trzymanym nonszalancko w ręce kieliszkiem szampana oraz dużymi kolczykami. Nie można oprzeć się wrażeniu, że inspirowała się kultową już Rysią z „Kilera”.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

fot. AKPA

pasekkozak

Doda

Doda

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA