W domu modelek i modeli jest coraz mniej uczestników, co wzmacnia rywalizację. Każdy z nich marzy o światowej karierze w branży modowej. Kto miał najlepsze zdjęcie w nowym odcinku, a kto musiał pożegnać się z marzeniami? Pojawiły się łzy wzruszenia i nie zabrakło ostrych ocen.

TOP MODEL: KRYTYCZNA Małgorzata Rozenek: „Nie widzę Ciebie jako modelki”

Konflikt pomiędzy uczestnikami Top Model

Uczestnicy w każdym odcinku poddawani są próbie. Testowane jest ich zaangażowanie i wychodzą ze strefy własnego komfortu. W zeszłym tygodniu modele byli zaskoczeni przez swoje rodziny. Tęsknota daje się we znaki każdemu uczestnikowi.

Karolina Pisarek komentuje zachowanie Mai w Top Model: „Z całym szacunkiem do Mai, ALE…”

W nowym odcinku nie zabrakło wyzwań. Pierwszym z nich okazało się nagranie spotu reklamowego. Karolina nie wyglądała na zachwyconą pomysłem, że będzie pracować z Mają i Ernestem.

Mariusz podczas zadania miał pocałować Weronikę, która oponowała przed całowaniem w usta.

Pojawiło się poczucie wstydu, ale po chwili zapomniałem o kamerach. Te poczucie wstydu znika z każdą sesją – powiedział Mariusz.

Dominic nie kryje, że Patrycja bardzo mu się podoba. Między nimi na planie doszło do pocałunku.

Była w nim delikatność, pewna wyjątkowość. To było bardzo romantyczne – powiedziała Patrycja, która cały czas zachowywała profesjonalizm.

Najlepszy filmik należał do Weroniki, Mariusza i Mikołaja.

Kto odpadł w najnowszym odcinku „Top Model”?

Finałowy zadaniem było „wrzucenie” uczestników na głęboką wodę. Czekało ich trudne zadanie. Musieli nagrać film w wodzie. Patrycja przyznała, że panicznie boi się wody. Karolina również nie kryła swoich emocji i spanikowała.

Zadanie wielu uczestnikom przysporzyło problemów. Ernest zachłysnął się wodą i nie mógł oddychać. Karolina Kuczyńska przełamała swój lęk, mimo tego że nie umie pływać wskoczyła do wody.

Gościem specjalnym była Anna Lewandowska. 

Stres przed panelem osiągnął poziom kulminacyjny. Najlepszy filmik należał do Mai i Mikołaja. W tym odcinku najgorzej wypadły Karolina i Patrycja, które obie pożegnały się z programem.

Michał przywrócił do programu Patrycję. 

Oglądaliście?

Jak Wasze wrażenia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Uczestnik „Top Model” po kolejnej operacji oka: „Mam nadzieję, że ten rozdział mam za sobą”

Gracja Kalibabka z „Top Model” ma prawie 30-tkę rodzeństwa. Zdradziła, czy ma z nimi kontakt

Uczestnik Top Model JEST PROFESJONALNYM MODELEM? Brał także udział w REALITY SHOW