Jak na projektantkę i dekoratorkę wnętrz przystało Dorota Szelągowska kocha zmiany. I zmienia nie tylko wnętrza mieszkać w programach czy też u osób, które korzystają z usług jej biura. Zmienia także swoje mieszkanie i w sieci chętnie chwali się pomysłami na odmienianie pomieszczeń.

Dorota Szelągowska pokazała swoje mieszkanie. Nie każdy chciałby mieć takie FOTELE

Dorota Szelągowska odmieniła salon

Szelągowska co jakiś czas pokazuje, jak urządziła mieszkanie, to którego wprowadziła się w ubiegłym roku. Nie da się ukryć, że przemyślany jest nawet najdrobniejszy szczegół. Jak się okazuje, Dorota ma także dodatki, dzięki którym może nieco odświeżyć wnętrze, ale nie musi kupować nowych mebli czy malować ścian, żeby zrobić metamorfozę.

Projektantka wnętrz poczuła już nie tylko jesień, ale czuje zbliżającą się zimę, a to zainspirowało ją do umieszczenia w salonie dodatków, które nieco ocieplą wnętrze jej salonu. Szelągowska zdecydowała się na dywany i futrzane narzuty.

Zima idzie. Serio. Ptaki odleciały, Szelągowska rozłożyła dywany, no i owca wróciła do domu. Zaczynam mościć dom na chłodne dni. A Wy robicie jakieś jesienno-zimowe zmiany? Ucałowania – napisała.

ZOBACZ TEŻ:

Dorota Szelągowska pokazała się w BIKINI. „Nie wyszłam na tym zdjęciu korzystnie”

Dorota Szelągowska o związku z Adamem Sztabą. „Zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub”

Dorota Szelągowska na ściance

Dorota Szelągowska/fot. AKPA

Dorota Szelągowska na ściance

Dorota Szelągowska/fot. AKPA