Dorota Szelągowska w ubiegłym roku zmieniła mieszkanie. Projektantka wnętrz podzieliła się w mediach społecznościowych projektem, a później zdarzało jej się pokazywać poszczególne pomieszczenia czy przedmioty, które znalazły się w mieszkaniu.

Dorota Szelągowska o związku z Adamem Sztabą. „Zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub”

Dorota Szelągowska pokazała salon

Jak można się domyślić, w mieszkaniu projektantki wnętrz, wszystkie przedmioty i kolory są dokładnie przemyślanie i nic nie jest przypadkowe. I choć zwykle internauci są pod wrażeniem wnętrza mieszkania Szelągowskiej, to kiedyś pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci zdradzili, że nie bardzo podoba im się jej kuchnia.

Inaczej jest pod nowym zdjęciem z mieszkania Doroty Szelągowskiej. Na jednej fotce widać kawałek wspomnianej kuchni, salon i fragment przedpokoju. Wielu osobom spodobały się duże lustra i fotele, które się w nich odbijają. Fotele kinowe nie wyglądają na wygodne, zresztą, kto miał okazję posiedzieć w nich kilka godzin podczas seansu, chyba dobrze o tym wie. Trzeba jednak przyznać, że faktycznie wyglądają bardzo ciekawie. Chcielibyście mieć takie w domu?

  • Lustra jak lustra, ale te fotele kinowe.

  • Te fotele rządzą… chcę takie!

  • Gdzie można kupić ten piękny żyrandol, który odbija się w lustrze…

  • Do tej pory pluję sobie w brodę, że nie wzięłam takich krzeseł, gdy był remont w naszym kinie… Po odnowieniu piękna sprawa.

  • A skąd jest ta piękna różowa kanapa?

  • Fajne lustro, ale to kinowe krzesła robią wow, mega – zachwycają się internauci.

ZOBACZ TEŻ:

Dorota Szelągowska opowiedziała o początkach kariery. Na casting przyszła SKACOWANA

Dorota Szelągowska zdradziła, jak wygląda jej taras. Fanom w oko wpadł oryginalny mebel

Dorota Szelągowska na ściance

Dorota Szelągowska/fot. AKPA

Dorota Szelągowska na ściance

Dorota Szelągowska/fot. AKPA