Dorota Szelągowska (39 l.) postanowiła opowiedzieć, jak wyglądały jej początki kariery. Teraz każdy, kto interesuje się tematami wnętrzarskimi wie, kim jest Dorota. Jednak jak wyglądały jej początki w telewizji? Okazuje się, że Dorota wcale nie planowała kariery telewizyjnej.

Dorota Szelągowska zmieniła FRYZURĘ. „Wyglądasz bajecznie”

Dorota Szelągowska mówi o początkach kariery

Dorota Szelągowska jest jedną z najpopularniejszych dekoratorek wnętrz w Polsce, a jej programy cieszą się ogromną oglądalnością. Szelągowska przekonuje, że nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy, by cieszyć się przytulnie urządzonym wnętrzem. Wystarczy odrobina kreatywności i dobry pomysł, by z pozoru zwykłej rzeczy wyczarować dizajnerski dodatek.

Dorota Szelągowska ze wszystkiego jest w stanie wyczarować przytulne wnętrze

Gwiazda chętnie pokazuje na Instagramie swoje wnętrza. Mieliśmy okazję zajrzeć do jej łazienki, czy zobaczyć w jaki sposób urządziła taras.

Dorota Szelągowska zdradziła, jak wygląda jej taras. Fanom w oko wpadł oryginalny mebel

Szelągowska w mediach funkcjonuje od kilkunastu lat. Podczas rozmowy z Agatą Młynarską wyznała, że nie miała w planach kariery telewizyjnej. Okazuje się, że młoda Szelągowska miała na siebie zupełnie inny pomysł, ale tematy wnętrzarskie zawsze gdzieś się przewijały w jej życiu.

Szelągowska wspomina pierwszy casting do telewizji

Na casting do pierwszego programu namówili ją znajomi. Dorota szczerze przyznała, że przyszła na kacu, po mocno zakrapianej imprezie. Dzień przed castingiem świętowała osiemnaste urodziny.

OMG! Dorota Szelągowska mieszka w KLIMATYCZNYM wiejskim domku

Okazało się, że nawet skacowana Szelągowska przekonała do siebie producentów i wygrała casting. Później jej kariera potoczyła się w zawrotnym tempie.

Oni wszyscy zapisali się ze mną na ten casting, żebym ja tylko na niego poszła. Kilka dni później zadzwonił telefon i okazało się, że się dostałam – powiedziała w rozmowie Dorota.

Dorota bardzo miło wspomina początki kariery. Nie przypuszczała, że tak potoczą się jej losy i jak przekonuje, robi to co kocha i uwielbia przeprowadzać metamorfozy mieszkań.

Lubicie oglądać programy Doroty Szelągowskiej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dorota Szelągowska o związku z Adamem Sztabą. „Zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub”

Dorota Szelągowska pokazała się w BIKINI. „Nie wyszłam na tym zdjęciu korzystnie”

Dorota Szelągowska zdradziła, jak wygląda jej taras. Fanom w oko wpadł oryginalny mebel

Dorota Szelągowska na imprezie branżowej.

Dorota Szelągowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Dorota Szelągowska w czarnym garniturze pozuje na ściance.

Dorota Szelągowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Dorota Szelągowska w sportowej stylizacji przyłapana przez fotoreporterów.

Dorota Szelągowska, fot. Gałązka/AKPA.