Dorota Wellman od ponad 30 lat jest związana z Krzysztofem Wellmanem. Choć para zdaje się być udanym i zgranym małżeństwem, dziennikarka niechętnie opowiada o swoim związku, a w mediach społecznościowych próżno szukać romantycznych zdjęć z mężem. Swego czasu w rozmowie z portalem dziendobrytvn.pl Dorota przyznała, że podziwia swojego męża za to, że ten trwa tak długo u jej boku:

Inspiruje mnie mój mąż, który dzielnie znosi to, jaka jestem, a to nie jest łatwe. To tak jakby mieszkać z czarownicą i wampirem w jednym domu. Naprawdę, to jest trudne. Wellman kiedyś powiedział: Pamiętaj, jeśli przyjdzie ci do głowy taki kretyński pomysł, żeby zostać prezydentką, nigdy nie będę twoją pierwszą damą. Myślę, że miał rację.

Dorota Wellman o chorobie, na którą nie ma lekarstwa: „Tracę wzrok, nie mogę mówić”

Dorota Wellman o swoich relacjach z mężem. Zdradziła jak wyglądały ich początki

Para poznała się na planie filmu „Schodami w górę, schodami w dół”. Dorota była wówczas drugim reżyserem, Krzysztof robił zdjęcia do produkcji. Okazuje się jednak, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, o czym dziennikarka wspomniała w programie „Demakijaż”:

Fajnie nam się gadało. Te inne były od kochania i od seksu, a ja byłam od gadania. Potem przerodziło się to w bliższy związek. Obydwojgu nam zaczęło zależeć po jakimś czasie.

W 2023 roku Wellmanowie będą obchodzić 35. rocznicę ślubu. Czy dziś bywa zazdrosna o męża i obawia się konkurencji w postaci innych kobiet? W jednym z wywiadów z rozbrajającą szczerością Dorota wyznała:

Mam zaufanie do męża, a jeśli coś ma się zdarzyć, to się i tak zdarzy. Poza tym, jestem naprawdę głęboko przekonana, że drugiej takiej jak ja nie będzie mieć.

Dorota Wellman przekonuje: ludzie boją się terroru bycia SZCZUPŁYM!

Dorota Wellmann z mezem Krzysztof Wellman, Studio69 / Forum

pasekkozak

Dorota Wellman odmówiła wywiadu z Agatą Dudą: „Nie interesuje mnie co ma do powiedzenia”

scena z: Dorota Wellman, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Dorota Wellman, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Dorota Wellman, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Dorota Wellman, SK:, , fot. Gałązka/AKPA