Choć Agnieszka Kaczorowska zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Youth w 2010 roku, to jej działalność medialna jest kojarzona głównie z rolą w kultowej telenoweli „Klan”, gdzie tancerka wciela w postać Bożenki Kazuń (niegdyś Lubicz). Choć Agnieszka jest związana z produkcją niemalże od samego początku, to nie ona była pierwszą odtwórczynią roli adoptowanej córki Grażynki i Rysia. W pierwszych odcinkach telenoweli w postać wcielała się Olivia Sivelli, którą Agnieszka zastąpiła w 1999 roku.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła PŁEĆ dziecka

Agnieszka Kaczorowska – kariera

Agnieszka dorastała na oczach widzów, równocześnie kontynuując karierę taneczną. Dzieciństwo spędzone na planie filmowym nie skusiło jednak celebrytki do podjęcia studiów aktorskich, która ostatecznie zdecydowała się na italianistykę. Gwiazda ostatecznie porzuciła studia na rzecz rozwijającej się kariery w show biznesie. Na szczęście gwiazda wspaniale odnalazła się w świecie mediów społecznościowych, gdzie zbudowała pokaźne grono fanów.

Choć Agnieszka Kaczorowska wyrosła na celebrytkę z krwi i kości, to jest także mamą małej Emilii, a wkrótce przyjdzie na świat jej drugie dziecko. Celebrytka w rozmowie z „Dzień Dobry TVN” opowiedziała, jak sobie radzi z łączeniem kariery zawodowej z macierzyństwem.

Gwiazdy DD TVN: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w eleganckiej stylizacji. Piękna torebka (ZDJĘCIA)

Rola mamy i żony, to najważniejsze role w moim życiu. Ja się w tym spełniam. Fajnie, że mogę łączyć to z pracą. To dla mnie ważne, że w jedną całość to zamykam. Gdybym miała wybierać, to pewnie, że wybrałabym dom. To mi daje szczęście – wyznała.

Przyznała również, że nie zawsze jest łatwo.

Bycie mamą to nie tylko nazwa, ale czas, który poświęcamy rodzinie, dziecku. Miałam taki moment, że dużo mnie nie było i miałam momenty, że wracałam ze łzami w oczach. Powiedziałam sobie, że stop, bo ten czas nie wróci.

Agnieszka zapowiedziała, że wkrótce planuje przerwę od świata show biznesu.

Częścią mojej pracy są social media. To zajmuje dużo czasu, wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Ale jeżeli chodzi o serial, czy inne projekty, które robię poza domem, to na pewno na parę miesięcy odpocznę. Z dwójką dzieci będzie inaczej.

Agnieszka Kaczorowska w białej sukience pozuje z mężem: „Obok mnie jest najbardziej odpowiedni mężczyzna”

Podziwiacie jej determinację?

Agnieszka Kaczorowska w DD TVN

Agnieszka Kaczorowska w DD TVN fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Agnieszka Kaczorowska w ciąży

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska na ściance

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA