Edward Miszczak coraz częściej pojawia się na medialnych imprezach z żoną Anną Cieślak. Ostatnio para zapozowała razem do zdjęć podczas premiery filmu  „Zadra”. Zaskoczyli wszystkich, że byli otwarci na wspólne zdjęcia, a co więcej aktorka nawet trzymała męża za ramię, a potem złapali się za ręce.

Anna Cieślak po raz pierwszy tak szczerze o Edwardzie Miszczaku: „Jest mi w stanie dużo szybciej ponazywać pewne rzeczy”

Edward Miszczak o życiu z Anną Cieślak

Edward Miszczak jeszcze bardziej nas zaskoczył, kiedy w rozmowie z „Faktem” otworzył się na temat relacji z Anną Cieślak. Zdradził, że widzi różnice międzypokoleniowe:

Cały czas pracuję intelektualnie, bo to jest bardzo trudne. Dzisiaj kobiety są już z innymi mężczyznami, kiedyś wystarczał goździk. Dzisiaj trzeba zrobić coś więcej – zauważa. 

Anna Cieślak po raz pierwszy na zdjęciu razem z mężem! Dlaczego?

Przypominamy, że była żona dyrektora programowego Polsatu Małgorzata Miszczak zmarła w 2019 roku. Edward Miszczak przyznał, że obecne małżeństwo różni się od poprzedniego:

Nie mam w tej kwestii doświadczenia, bo z moją pierwszą żoną żyliśmy troszkę na odległość, ona w Krakowie, ja w Warszawie. A tutaj żona jest razem ze mną w Warszawie, w mieszkaniu, w domu, w samochodzie, więc muszę się do tego przyzwyczajać, ale coraz lepiej mi idzie – tłumaczył Miszczak.

Anna Cieślak o dzieciach. Ta wypowiedź nie pozostawia wątpliwości!

Anna Cieślak, Edward Miszczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Cieślak, Edward Miszczak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Edward Miszczak, Anna Cieślak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

pasekkozak