Daniel i Ewelina na początku września zakończyli swój związek w sądzie w Białymstoku. Na szczęście szybko doszli do porozumienia na sali rozwodowej i sprawa zakończyła się już na pierwszej rozprawie. Później okazało się, że rodzina Martyniuków nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Ewelina zdradza, czy pozwoli Danielowi na kontakt z córką

Daniel Martyniuk już po rozwodzie! Danuta Martyniuk gorzko o Ewelinie

Danuta Martyniuk chętnie opowiadała o synowej i wnuczce w mediach. Chwaliła się, jak bardzo są hojni i dbają o Laurę. Ewelina jedynie wydała oświadczenie, że nie będzie nic komentować.

Zenon Martyniuk tuż przed Wigilią zdradził w „Super Expressie„, że starają się utrzymać kontakt z wnuczką. Ewelina Golczyńska opublikowała świąteczny wpis w mediach społecznościowych, do którego dotarł SE:

Święta to wyjątkowy czas na refleksję nie tylko w obliczu naszych prywatnych wydarzeń, ale również tych na całym świecie. Warto dla dobra najbliższych spróbować stłumić żal i smutek, by w przyszłości z czystym sumieniem móc wspominać ten wyjątkowo trudny okres. Ten rok dla nas wszystkich był bardzo trudny. Mam nadzieję, że kolejny będzie pozbawiony wszelkich trosk – napisała Ewelina.

Tłumaczy, że kiedy kobieta zostaje matką, to jej decyzje mają wpływ również na życie dziecka, dlatego egoizm i dbanie o własny interes zastępuję dbaniem o dobro córki.

Każde dziecko ma prawo do poznawania swoich bliskich, a w przyszłości do wysnuwania własnych opinii i decydowania, z kim i dlaczego chce spędzać czas. Zawsze będę jednak szła u boku Laury i dopilnuję, by nie działa jej się żadna krzywda – zapewniła.

Ewelina zorganizowała świąteczną sesję córce. Zobacz TUTAJ, jak zmieniła się mała Laura.

Daniel Martyniuk odbywa prace społeczne. Ma ciekawe zajęcie

Ewelina Golczyńska o Martyniukach

Ewelina Golczyńska o Martyniukach

Fot. Michal Kosc / FORUM