Ewelina Golczyńska i Daniel Martyniuk rozwiedli się po dwóch latach małżeństwa. Zarówno syn króla disco-polo, jak i jego mama, Danuta Martyniuk, nie szczędzą w stronę kobiety przykrych słów. Oskarżają ją o to, że interesują ją tylko pieniądze, co według niej i jej rodziny nie jest prawdą. Ewelina w rozmowie z „Supr Expressem” zapewniła, że będzie walczyć o swoje dobre imię.

Daniel Martyniuk komentuje swój romans z byłą dziewczyną, Faustyną. Zdradzał żonę?

Ewelina Golczyńska grozi Martyniukom sądem

Ewelina Golczyńska do tej pory nie odpowiadała na komentarze Martyniuków. Głos zabrała jej mama, która powiedziała, że córka i wnuczka Laura są dla niej najważniejsze, w żadnych wypadku nie „ciągną” też pieniędzy od byłego męża Eweliny i jego rodziny.

Ewelina nie wyszła za Daniela dla pieniędzy, bo mamy swoje. Gdy brali ślub, nic nie zwiastowało, że tak się to potoczy. Sądziłam, że Daniel jest inny. Jedynym plusem z tego małżeństwa jest to, że mamy najwspanialszą wnuczkę na świecie. Jest nam bardzo przykro. Ciężko nam to komentować. Musimy się wyciszyć. Teraz najważniejsze, że Ewelina i Laura są z nami całe i zdrowe. Ich spokój jest naszym priorytetem – powiedziała w „Fakcie”.

Teściowa Daniela Martyniuka przerywa MILCZENIE: Myślałam, że Daniel jest INNY

Teraz wypowiedziała się też Ewelina:

Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny, w cywilizowany sposób wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne. Wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem”.

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej fot. Michal Kosc / Forum

Teściowie Daniela Martyniuka

Grabowka, woj. podlaskie, 06.10.2018. Slub syna mega gwiazdy disco polo Zenka Martyniuka 28-letniego Daniela z Ewelina Golczynska odbyl sie w kosciele pw Krzyza Swietego. Na weselu mialo byc 250 gosci; Zenek Martyniuk z zona Danuta oraz panstwo mlodzi i rodzice panny mlodej Fot. Michal Kosc / FORUM