Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska rozwiedli się po dwóch latach małżeństwa. Już od dłuższego czasu ich związek stał pod znakiem zapytania przez wybryki syna gwiazdora disco-polo. Danuta Martyniuk i Daniel nie szczędzili przykrych słów w stronę byłej żony. Teraz głos zabrała jej mama.

Daniel Martyniuk UPOKARZA byłą żonę dodając jej zdjęcie z plaży: Gdzie ja miałem oczy

Teściowa Daniela Martyniuka o  jego małżeństwie z Eweliną Golczyńską

Danuta Martyniuk twierdzi, że to małżeństwo od początku było pomyłką.

To małżeństwo to była pomyłka. Ja od początku miło powitałam Ewelinę, bo nie miałam córki, a bardzo chciałam mieć, ale od razu mówiłam, że za krótko się znają, żeby brać ślub. Ale ona z wioski i jej rodzice bardzo chcieli wesela. A oni już przed ślubem się nie dogadywali. Ja nawet raz salę weselną odwoływałam, bo tak się kłócili. Zresztą matka Eweliny ciągle tam mieszała… – powiedziała Danuta Martyniuk w „Fakcie”.

Daniel Martyniuk już po rozwodzie! Danuta Martyniuk gorzko o Ewelinie

Daniel również nie wypowiadał się dobrze

Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę.

Ewelina Golczyńska apeluje do Martyniuków, aby zapomnieli o niej i córce: „Tak, jakbyśmy nie istniały”

Teraz w końcu głos zabrała mama Eweliny, Bogusława. Powiedziała, że nie spodziewała się takiego zakończenia małżeństwa. Podkreśliła, że nie zostało ono zawarte dla pieniędzy.

Ewelina nie wyszła za Daniela dla pieniędzy, bo mamy swoje. Gdy brali ślub, nic nie zwiastowało, że tak się to potoczy. Sądziłam, że Daniel jest inny. Jedynym plusem z tego małżeństwa jest to, że mamy najwspanialszą wnuczkę na świecie. Jest nam bardzo przykro. Ciężko nam to komentować. Musimy się wyciszyć. Teraz najważniejsze, że Ewelina i Laura są z nami całe i zdrowe. Ich spokój jest naszym priorytetem.

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej fot. Michal Kosc / Forum

Daniel Martyniuk z byłą żoną, rodzicami i byłymi teściami

Daniel Martyniuk z byłą żoną, rodzicami i byłymi teściami Fot. Michal Kosc / FORUM