Sylwester Wardęga we wtorek opublikował film, który poruszył całą Polskę. W nagraniu upublicznił dowody na to, że Stuu, Marcin Dubiel i Boxdel mieli bliższe relacje z nieletnimi. Youtuberzy nagabywali i próbowali nawiązać kontakty seksualne z dziewczynami poniżej 15 roku życia.

Fagata odpowiada na film Wardęgi. Zarzucono jej, że cały czas kryła Stuu

W filmie Wardęgi pojawia się jeszcze jedna osoba – Agata Fąk „Fagata” (była partnerka Stuu). Pogrążyła ją Justyna Sukanek, także jego była partnerka. Influencerka uważa, że Fagata o wszystkim wiedziała, ale przez cały czas go kryła. Fąk poinformowała dzisiaj na swoim Instagramie, że złożyła zeznania do prokuratury.

Wczoraj byłam zeznawać jako świadek. Mam nadzieję, że mimo braku dowodów coś pomogłam. Prokurator przyznał, że wiedza którą posiadam to plotki a nie dowody. Nie jestem o nic oskarżona. – oświadcza na swoim stories.

Czy to koniec kariery Fagaty?

Najpierw konsekwencje ponieśli Boxdel i Dubiel. To oni jako pierwsi pożegnali się z płatnymi współpracami. Teraz odczuwa to również znana wśród młodzieży Influencerka. Została również wykluczona z FAME MMA.

Fagata zabiera głos! Jak wytłumaczy to, że chciała wykorzystać Stuu i piłkarza Lecha?

Dziś Agata Fąk powiadomiła internautów, że złożyła już wyjaśnienia jako świadek w Prokuraturze. Podobno śledczy sami przyznali jej racje, że nie ma dowodów, tylko plotki:

Oświadczenie Fagaty

Oświadczenie Fagaty

W rozmowie z Pudelkiem Agata wspomina też, że „prawo jest po jej stronie”. Z przekonaniem powiedziała, że winę za całą aferę ponosi tylko i wyłącznie Stuu.

Też jestem jedną z ofiar manipulacji Stuu, który obiecywał mi na życie matki, że to plotki i Justyna [Sukanek – przyp. red.] kłamie. Więcej nie mam do powiedzenia. Mam nadzieję, że sprawą zajmie się porządnie prokuratura – mówi w rozmowie z „Pudelkiem”.

Wardęga wspomniał też o Frizie. Młody tata zabiera głos

Na ten moment po wypowiedziach Fagaty, wszystko wskazuje na to, że Influencerka nie posiadała żadnych dowodów dotyczących tej sprawy.

Premiera filmu "Pitbull 2021"

Agata Fąk fot. AKPA/ Piętka Mieszko

Stuu, Agata Fąk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Stuu, Agata Fąk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA