Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny to szczęśliwi rodzice Liama. Synek pary po raz pierwszy dzisiaj świętuje Dzień Dziecka.

OMG! Marina Łuczenko udostępniła zdjęcie z Łozo z 2008 roku. Co to była za para!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wspólne video na Dzień Dziecka

Marina Łuczenko na swoim Instagramie opublikowała uroczy film z mężem Wojciechem Szczęsnym sprzed pięciu lat. Para wygłupia się i tańczy w rytm muzyki. Wygląda to naprawdę zabawnie!

Mimo tego, że jestem już mamą i dziś po raz pierwszy #dzieńdziecka świetuje mój synek to życze nam wszystkim, żebyśmy pielęgnowali w sobie dziecko. Nie wstydźmy się wygłupiać . Myślę, że ten dzień jest właśnie po to, by przypomnieć sobie kim jesteśmy tak w głębi serducha. Życze Wam drogie dzieci dużo uśmiechu i radości z życia, miłości i poczucia bezpieczeństwa. Bądźcie pełni i zdrowi! Wszystkiego dobrego!
To nagranie ma 5 lat! @wojciech.szczesny1 Nie byliśmy jeszcze rodzicami. Kocham nas właśnie takich. Nie zmieniajmy się! – podpisała film Marina.

Bardzo szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani doceniają dystans, ale i mądre słowa Mariny.

Marina pokazała PREZENT od małego Liama na Dzień Matki, fani: Ma DOBRE KIESZONKOWE!

Oby nigdy nie znikała dziecięca radość!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny związek

Marina i Wojciech pobrali się w 2016 roku na jednej z greckich wysp. Para przed ślubem znała się trzy lata. Obydwoje ukrywali przed mediami ślub i ciążę.

Marina dostała od Ani Lewandowskiej prezent. Musiała się tym pochwalić na Instagramie

To Wojciech Szczęsny zabiegał o względy Mariny. Bardzo mu się spodobała i postarał się zdobyć jej numer telefonu. Marina początkowo nie ufała piłkarzowi, ale wszystko się zmieniło, gdy bliżej poznała Szczęsnego. Opłacało się walczyć o ukochaną!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mężczyzna mojego życia❤️🤭

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)