Kim Kardashian (38 l.) na zdjęciach prezentuje zawsze najlepszą wersję samej siebie. Wiadomo nie od dzisiaj, że celebrytka nadużywa Photoshopa, czasami kompletnie zmieniając rysy twarzy. Tym razem Kim zaliczyła kolejną śmieszną wpadkę.

Takiej Kim Kardashian jeszcze nie widzieliście! Wybrała się na randkę z Kanye Westem (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian pozuje w reklamie perfum z sześcioma palcami u stóp!

Czy ktoś zapomniał usunąć dodatkowy palec u nogi? –  Kim Kardashian padła ofiarą za dużego retuszu w Photoshopie, który zawiódł w nowej reklamie perfum. Razem z młodszą siostrą, Kylie Jenner, Kim postanowiła zareklamować perfumy stworzone w kształcie ust. Zamiast zachwycać się kolaboracją sióstr, fani zauważyli coś niezwykłego –  szósty palec u stopy Kim. Nie, to nie jest żart.

Czy @KimKardashian naprawdę ma 6 palców…? –  Tweetował jeden z fanów. Jedna z uczennic, która miała skupić się na swojej pracy szkolnej, była zbyt rozkojarzona zdjęciem Kardashianki, aby to zrobić. „Dzisiaj miałam się uczyć, ale zamiast tego dowiedziałam się, że Kim Kardashian ma 6 palców u stóp” – napisała na Twitterze.

Zamieszczane wiadomości wciąż zalewają Twittera, a wielu fanów błaga Kim, aby rozwiązała tajemnicę  jej rzekomego szóstego palca u stóp.

Na zdjęciu obie siostry mają na sobie okrągłe body z wycięciem na jednej nodze. Kim jest ubrana w pudrowo błękitne body z wycięciem na lewej nogawce, a Kylie w fioletowym body z odkrytą przeciwną nogą. Prawa stopa Kylie jest widoczna na zdjęciu, podobnie jak lewa stopa Kim.

Kim Kardashian pojawiła się na pokazie Tom Ford. Fot.Forum.

Kim Kardashian. Fot.Forum/Backgrid.

Na nieszczęście dla ciekawskich fanów Kim Kardashian jeszcze nie wypowiedziała się na temat kontrowersji dotyczących palców u stóp. Zamiast tego nadal promuje linię perfum w kształcie ust, pod swoją marką kosmetyczną KKW, która pojawi się w piątek 23 sierpnia.

Może czas zatrudnić profesjonalnego grafika?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian pokazała, jaki miała styl jako NASTOLATKA

Kim Kardashian poszła do chirurga plastycznego i poprosiła o twarz Beyonce

Kim Kardashian zdradziła, że swoją wąską talię zawdzięcza MODNEJ diecie

Sonda

poll-violet
1

Kocham Beyonce!

2

Zdecydowanie wolę Kim Kardashian

3

Lubię je obie <3