Na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej mamy zawzięcie dyskutują o tym, jak często trzeba myć dziecko. Wszystko za sprawą postu gwiazdy, w którym zareklamowała produkt do kąpieli, a jedenocześnie przyznała, że nie udało się jej jeszcze opracować trwałego harmonogramu mycia malutkiej.

Uwielbiamy czas kąpieli❗️🛁
Nasza Emilka chyba woli te kąpiele poranne niż wieczorne… a jak u Was? Kiedy kąpiecie? Macie ustaloną stałą porę? My na razie nie jesteśmy mistrzami logistyki i zarządzania sobą w czasie…🙈Pracujemy nad tym. 😌😉 – napisała Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie z córką – Emilka ma już miesiąc

Jedna z mam zauważyła, że dziecko myje się raz na dzień:

W szpitalu kapia co drugi dzien, nie ma potrzeby kapac takiego malenstwa dwa razy dziennie czy codziennie 🙂 – napisała.

Kaczorowska zwróciła jej uwagę, że absolutnie nie napisała, że kąpie córkę dwa razy na dzień:

Nie kąpiemy córeczki dwa razy dziennie! Po prostu na razie nie mamy na to stałej pory i czasem jest to rano, a czasem wieczorem. Proszę o uważne czytanie. Dziękuję – odpisała.

Tymczasem pod komentarzem pojawiło się kilkanaście nowych, w których kobiety dyskutują na temt częstotliwości kąpieli maluszka.

W szpitalu, na początku zalecają rzadsze kąpiele ale potem? Sama umyj się raz na kilka dni 🙈 każdy rodzic wie najlepiej kiedy jego dziecko wymaga kąpieli. Ja kąpałam i kąpie codziennie, uważam, że to bardzo wycisza i uspokaja moje dzieci🤷🏼‍♀️maja się świetnie i nic im się nie stało od „częstego” mycia😜😂 – pisze jedna z mam.

Agnieszka Kaczorowska pokazała WÓZEK. Teraz na ulicy nie da się jej nie zauważyć

Jeśli jesteście ciekawi wątku mycia dzieci i poglądów, jakie kobiety mają na ten temat, zajrzyjcie na IG Agnieszki 😉

 

View this post on Instagram

Uwielbiamy czas kąpieli❗️🛁 Nasza Emilka chyba woli te kąpiele poranne niż wieczorne… a jak u Was? Kiedy kąpiecie? Macie ustaloną stałą porę? My na razie nie jesteśmy mistrzami logistyki i zarządzania sobą w czasie…🙈Pracujemy nad tym. 😌😉 ___________________________ A do kąpieli używamy cudnych kosmetyków @corinedefarme_pl ! Minimalna ilość składników idealnie dba o skórę naszej córeczki. Organiczny ekstrakt z liści oliwnych chroni przed wysuszaniem, a certyfikat ECOCERT daje nam poczucie bezpieczeństwa.🌱 Kosmetyki możecie kupić w @rossmannpl ! ____________________________ #CorinedeFarme #BabyBIO #pielęgnacjaNiemowląt #micelarnyŻelBIO #micelarnySzamponBIO #BIOorganic #ECOCERT #COSMOSORGANIC #odChwiliNarodzin 🛁 @nellano.pl #Nellano 👌🏻

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on