Filip Chajzer od 2019 roku jest jednym z prowadzących programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”. Widzowie uwielbiają go w parze z Małgorzatą Ohme, z którą tworzy energiczny i pełen charyzmy duet.

Choć na co dzień Filip Chajzer tryska optymizmem i wesołością, życie go nie rozpieszczało – dziennikarz 8 lat temu stracił syna Maksa w wypadku, a w 2022 roku cudem uniknął tragedii ze swoim drugim synem, Aleksandrem, gdy pojechali do Legolandu. Kilka godzin później w parku rozrywki doszło do katastrofy, gdy zderzyły się ze sobą dwa pociągi kolejki górskiej.

Z kolei na początku 2023 roku Filip Chajzer zaniepokoił widzów DDTVN, gdy nagle zniknął z anteny z powodu kontuzji ręki. To niestety nie koniec, ponieważ w jednym z wywiadów rok temu dziennikarz przyznał, że od 2020 roku zmaga się z depresją.

Filip Chajzer miał wypadek i przerwał prowadzenie DDTVN!

Filip Chajzer znika z anteny z powodu problemów zdrowotnych

Teraz okazuje się, że to nie koniec problemów dziennikarza – Filip Chajzer poinformował swoich fanów na Instagramie, że boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi, przez które będzie zmuszony tymczasowo zniknąć z anteny. Dziennikarz przyznał, że życie uratowała mu zbiórka pieniędzy na chorą dziewczynkę:

Zrobiliście to. Hania ma szansę na życie dzięki Wam, jesteście najlepsi. Po 5 dniach od pierwszego posta dziś widzę 100% na pasku i… Musicie wiedzieć, że pomogliście też bardzo mi. Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najblizszym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem.

Jednocześnie przyznał, że również psychicznie nie czuje się najlepiej, ale wiara w ludzi i dobro podnosi go na duchu:

Natomiast żaden najlepszy ekspert świata nie zastąpi tego co masz w głowie. A w mojej głowie dzięki Wam i Hani jest tetaz duże poczucie sensu.To bardzo ważne bo w tej materii też nie była to… enerylandia. Dziękuję. Internet potrafi być straszny (hejt i inna patola), ale z drugiej strony może też ratować życie.

Na ten moment nie wiadomo jednak z jakimi problemami zdrowotnymi mierzy się Filip Chajzer. Nie zdradzono też informacji kto zastąpi go u boku Małgorzaty Ohme w „Dzień Dobry TVN”.

Filip Chajzer z synem cudem uniknęli tragedii! Byli w Legolandzie, gdy doszło do katastrofy

pasekkozak

Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną?! Dziennikarz wydał oświadczenie

scena z: Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Filip Chajzer, SK: Premierowy odcinek Big Brother Arena z gościnnym występem Edyty Górniak, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, SK:, , fot. Podlewski/AKPA