Finał programu „Love Island. Wyspa miłości” za nami. Do końca programu wytrwali: Anna i Cezary, Waleria i Piotrek oraz Caroline i Mateusz. Przed samym finałem odpadli Angelika i Arsen oraz Stella i Piotr.

Finał „Love Island. Wyspa miłości”

Wiecie, że Arsen z „Love Island” jest uznanym SPORTOWCEM? Na koncie ma wiele medali

Wielu widzom nie podobało się, że Ania i Czarek doszli do finału, ponieważ są z najkrótszym stażem. Na dodatek Cezary na początku podrywał Stellę, a to Ania go wybrała podczas parowania.

Maciej Dąbrowski w programie „Love Island” nazwał ją fałszywą i dwulicową. Teraz daje mu drugą szansę

Ostatecznie według widzów Ania i Cezary zajęli trzecie miejsce. Następnie finał rozstrzygnął się pomiędzy Walerią i Piotrem oraz Caroline i Mateuszem.

Caroline i Mateusz. Fot. Instagram screen

Waleria i Piotr. Fot. Instagram screen

Zasady finału:

Zwycięzcy muszą podjąć decyzję, czy wybierają kopertę z napisem „miłość”, czyli każdy z nich otrzyma po 50 000 zł czy kopertę z napisem „100 000 zł”, czyli cała kwota trafia do osoby, która postawiła na pieniądze. Z kolei, jeśli obydwoje postawią na kopertę z „100 000 zł”, nikt z nich nie otrzymuje pieniędzy.

Kim jest Stella z „Love Island”? Widzowie komentują: „Uciekaj od niego”

Wygrali Caroline i Mateusz!

Karolina Gilon powiedziała, że różnica głosów była minimalna. Carolina wylosowała 100 tysięcy złotych i wybrała miłość, czyli obydwoje otrzymują po 50 000 zł.

  • Yeah! Świetna decyzja!
  • Jest chemia, jest zrozumienie, jest humor – parka idealna. Życzymy jak najlepiej Carringtonkom
  • Gratulacje dla CJ i Matiego
  • Nie mogłoby być inaczej ! Najcudowniejsi 
  • Chemia widoczna od samego początku
  • I tak nie będę ze sobą, tak samo jak Dominik i Julia wygrali, a teraz nie są razem… za to Igor i Madzia dalej są, a nie wygrali – piszą internauci.