Ekipa przez lata była najmocniejszą grupą na polskim YouTubie. Nikt nie spodziewał się tego, że nagle członkowie się pokłócą, a Ekipa przestanie istnieć. Ekipowiecze podzielili się na dwa obozy: Friz, Wersow, Wujek Łuki i Fusialka w jednej, a w drugiej pozostali. 

Friz wyznaje, że boi się mieć dzieci!

Friz o przyjaźni z Trombą

Nawet Tromba nie rozmawia z Frizem, z którym się przyjaźnił jeszcze przed projektem. Obydwoje stawiali pierwsze kroki w internecie i tworzyli razem Ekipę. Mateusz podczas ostatnich konferencji Fame MMA wyznał, że do końca myślał, że są przyjaciółmi i nie sądził, że nagle zastąpi go nową grupą GENZIE.

Teraz głos zabrał Friz podczas nagrywania odcinka „100h w więzieniu”. Dostał pytanie od fana, „czy uważa Mateusza Trąbkę w dalszym ciągu za przyjaciela”.

Friz pokazał pierwsze zdjęcia zrobione Weronice. Tak wyglądała jeszcze przed karierą w internecie

W głosie Karola Wiśniewskiego można było usłyszeć smutek:

Myślę, że jak robisz z kimś jakieś takie wielkie rzeczy i później z jakiegoś powodu Wasze drogi się rozchodzą i nie chcecie gadać, to nie znaczy, że nie jest Twoim przyjacielem , więc tutaj kwestia definicji słowa przyjaciel – stwierdził.

Ocenił, że Tromba jest nadal jego przyjacielem:

Jeśli ja miałbym to oceniać ze swojej subiektywnej perspektywy, to myślę, że tak. Wiesz jednak taki kawał życia, to są rzeczy, które się nie zapominają – podkreślił.

@lukasian7 #ekipa #rozpad #friz #live #foryou #fyp #viral ♬ dźwięk oryginalny - Andrzej Łukasiewicz

 

IG: frizoluszek/trombabomba