W niedzielę (6 marca) 26-letnia modelka ogłosiła, że ​​swoje zarobki z pokazów mody, przekaże na pomoc humanitarną na Ukrainie i  w Palestynie.

Gigi Hadid przekazuje swoje zarobki na pomoc humanitarną

Od ponad miesiąca Gigi Hadid ciężko pracuje. Wszystko za sprawą Tygodni Mody, które odbywają się na całym globie. Gigi jako jedna z najpopularniejszych obecnie modelek, chodziła po wybiegach w Mediolanie, Paryżu i Nowym Jorku.

Afera po koncercie „Solidarni z Ukrainą”. Justyna Steczkowska: „DZIEWCZYNY JAK MOŻECIE TAK KŁAMAĆ?”

„Mając ustalony harmonogram Miesiąca Mody, ja i moi koledzy często prezentujemy nowe kolekcje w bolesnych i traumatycznych czasach w historii” – napisała Gigi na Instagramie. „Nie mamy kontroli nad większością naszych harmonogramów pracy, ale chcielibyśmy to robić po coś”.

Anna Lewandowska przyjmie uchodźców z Ukrainy! Pokazała gdzie będą mieszkać

Supermodelka uznała, że całe swoje honorarium przekaże na pomoc humanitarną dla krajów w których obecnie ciągną się konflikty zbrojne. Hadid od lat wspiera Palestynę, bowiem jej ojciec właśnie stamtąd pochodzi. Obecnie postanowiła także zaangażować się w sytuację na Ukrainie.

Mila Kunis przerywa milczenie w sprawie wojny na Ukrainie

 „Podążając śladami mojego przyjaciela @micarganaraz, zobowiązuję się przekazać swoje zarobki z jesiennych pokazów 2022 na pomoc cierpiącym z powodu wojny na Ukrainie, a także nadal wspierać tych, którzy doświadczają tego samego w Palestynie. Nasze oczy i serca muszą być otwarte na wszelką ludzką niesprawiedliwość” – napisała Hadid.

Królowa Elżbieta II i jej „HOJNA DAROWINA” na rzecz walki Ukrainy z Putinem

To już kolejna gwiazda, która głośno mówi o swoim stanowisku w sprawie wojen.

„Obyśmy wszyscy postrzegali się nawzajem jako braci i siostry, poza polityką, poza rasą, poza religią” – podsumowała Gigi. „W końcu niewinne życie płaci za wojnę, a nie przywódców. RĘCE PRECZ OD UKRAINY. RĘCE PRECZ OD PALESTYNY. POKÓJ. POKÓJ. POKÓJ. ”

 

Gigi Hadid na ulicach Nowego Jorku.

Gigi Hadid na ulicach Nowego Jorku. Fot.Forum/Mega Agency.

Gigi Hadid na pokazie mody, gdy była w ciąży.

Gigi Hadid na pokazie mody, gdy była w ciąży. Fot.Instagram/gigihadid

Gigi Hadid wiezie córkę w wózku

Gigi Hadid/fot. The Mega Agency/Forum