Justin Bieber (26 l.) jest wielkim fanem rapera Kanye’go Westa. Wokalista postanowił stanąć w jego obronie, po tym jak modelka Gigi Hadid wbiła szpilkę mężowi Kim Kardashian. O co poszło tym razem?

Kanye West zaskoczył Kim Kardashian luksusową wycieczką na Walentynki (FOTO)

Justin Bieber zachwyca się Kanye West’em

Justin Bieber nie mógł przestać zachwycać się nad twórczością Kanye’go Westa. Artystka w wywiadzie przyznał, że West:

jest najbardziej innowacyjnym artystą występującym dzisiaj na scenie muzycznej. Myślę, że ma dobre oko do artystycznej ekspresji, jest bardzo kreatywny – zachwalał kolegę z branży Bieber 

Coraz więcej celebrytów chodzi na nabożeństwa Westa, które zyskały ogromny rozgłos. Oczywiście nabożeństwa są jedynie dla wybranych osób. Do tej pory pojawili się np: Brad Pitt, Katy Perry z Orlando Bloom’em czy właśnie Justin Bieber.

Ostatnimi czasy głośno mówi się o prezydenturze Donalda Trumpa. Wiele celebrytów i osób ze środowiska show-biznesu otwarcie mówi, że nie popiera działań obecnego prezydenta USA. Jedną z tych osób jest modelka, Gigi Hadid, która coraz częściej wypowiada się na tematy polityczne. Modelka polubiła tweeta, który bezpośrednio krytykował prezydenturę Trumpa.

Czym charakteryzuje się psychoza Kanye Westa?

Na wypadek, gdybyś zapomniał, Kanye West opowiada się za administracją Donalda Trumpa. A ten jest osobą, która nienawidzi gejów, nienawidzi biednych ludzi, imigrantów, kobiet, zwierząt i natury

Kanye liczy na to, że zbliżając się do Donalda Trumpa będzie mógł wejść do świata polityki. Raper niejednokrotnie wspominał, że w przyszłości chciałby kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Być może bliższe kontakty z Trumpem mogą mi to ułatwić. Kim również wspiera męża w tym pomyśle. Sama zaczęła studiować prawo i jest zapraszana na oficjalne wizyty do Białego Domu.

Kim Kardashian wygłosiła przemowę w Białym Domu; siedziała obok Ivanki Trump

Widzicie ją w roli pierwszej damy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kanye West w najnowszym teledysku pokazał rodzinę. North skradła całe show!

Justin Bieber po raz pierwszy o swoim UZALEŻNIENIU: Mogłem umrzeć w każdej chwili, gdyby nie ochroniarz

Justin Bieber zaprosił fanów do swojego samochodu. W tym czasie Hailey…