W rodzinie Kardashianów wszystko musi być na bogato, z rozmachem i blichtrem. Kim Kardashian (39 l.) pokazała na swoim Instagramie, jak świętowała z mężem tegoroczne Walentynki. Para zdecydowała się na romantyczny wyjazd tylko we dwoje. Nie zabrakło luksusów ale to niesamowity widok na ocean zrobił na nas największe wrażenie. Kanye West doskonale wie, jak dogodzić swojej żonie.

Kim Kardashian nie przepuściłaby takiej okazji do pokazania się. Kardashianka z mężem na imprezie po Oscarach (FOTO)

Kanye West zaskoczył Kim Kardashian na Walentynki

Kim Kardashian i Kanye West od lat uchodzą za super zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Ona doskonale go rozumie, a on jest zachwycony jej sposobem bycia. Razem wychowują czwórkę dzieci, i jak zapowiedział w jednym z wywiadów raper – chciałby powiększyć swoją rodzinę.

W 2020 roku urodzi się kolejne dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa?!

Kim jako bizneswoman i studentka prawa, a przy tym mama na pełen etat doskonale radzi sobie z obowiązkami. Zawsze może liczyć na wsparcie męża. Tym razem Kanye również pokazał, że zna żonę jak nikt inny. Raper postanowił ją „porwać” i wspólnie wyjechali na krótką, walentynkową podróż.

Kim oczywiście nie zapomniała podzielić się z fanami tym, jak wyglądały jej Walentynki… i musimy przyznać, że jesteśmy zazdrośni 🙂

Mały kawałek nieba na Walentynki – podpisała zachwycające zdjęcie Kardashianka

Kim Kardashian Kanye West

Kim Kardashian Kanye West
Fot.InstaStory/kimkardashian

Zachwycające zdjęcia oceanu zostały zrobione w Cabo San Lucas w Meksyku. Na udostępnionej fotografii małżeństwo obserwuje zachód słońca. Jak romantycznie!

Kim Kardashian Kanye West

Kim Kardashian Kanye West
Fot.InstaStory/kimkardashian

Kanye patrzy na ocean, a Kim leży na łóżku i relaksuje się. Trzeba przyznać, że widok mieli idealny, a całość wyglądała jak z bajki.

Kanye słynie z tego, że uwielbia zaskakiwać żonę. Rok temu Kim dostała od niego w prezencie prywatny występ saksofonisty – Kenny’iego G.
North West Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

North West Kanye West

Fot.Forum/Backgrid USA

Dobry z niego mąż?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dokument o Taylor Swift na NETFLIXIE. Wbiła szpilę Kanye Westowi

Kim Kardashian pokazała, jak wygląda pokój zabaw jej dzieci. Wykupiła cały sklep z zabawkami?

Khloe Kardashian w tajemniczym wpisie na Twitterze skrytykowała siostrę Kourtney za zrujnowanie wieczoru podczas Oscarów