Kendall Jenner (24 l.) w końcu się doczekała kolaboracji kosmetycznej, wspólnie z siostrą milionerką – Kylie stworzyła kolekcję kosmetyków sygnowaną swoim nazwiskiem. Fani zauważyli, że na filmiku promocyjnym usta Kendall są prawie tej samej wielkości, co usta Kylie. Modelka ma teraz duże i soczyste usta wypełnione kwasem hialuronowym. Dobrze wygląda?

Kendall Jenner UDAJE, że była na proteście? Cień na zdjęciu budzi wątpliwości

Kendall Jenner z powiększonymi ustami

Kendall Jenner jest hipokrytką? W przeszłości sama naśmiewała się z dużych ust swojej siostry Kylie a teraz jej usta są prawie tego samego rozmiaru. Jennerka w jednym z wywiadów przyznała, że próbowała powiększenia ust – jednak efekt jej nie zachwycił. Mówiła nawet, że większe usta przeszkadzają jej w karierze modelki – wygląda na to, że zapomniała o swoich uwagach i ponownie zdecydowała się na ich powiększenie.

Kardashianki i Jennerki zanim zaczęły sobie robić operacje plastyczne

Modelka zarzekała się, że nie stosuje wypełniaczy ani kwasów – przyznała to nawet jej makijażystka, która zdradziła – że taki efekt udało się jej osiągnąć za pomocą dobrze dobranej konturówki i błyszczyka do ust, a nie jak się wszystkim wydawało w gabinecie medycyny estetycznej. Za sprawą kilku trików udało się jej optycznie powiększyć usta u Kenny.

Internauci nie wyglądali jednak na przekonanych. Ktoś w komentarzach zarzucił Kendall, że za bardzo obrabia zdjęcia i filmiki na Instagramie – Photoshop i programy do obróbki graficznej są dla Kendall codziennością. W karierze modelki powinna liczyć się z tym, że każde zdjęcie musi wyglądać perfekcyjnie.

A Wy, jak uważacie? Kendall powiększyła usta, czy to umiejętne nakładanie konturówki dodało jej extra objętości?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Fani dopatrzyli się ramienia mężczyzny na zdjęciu Kylie Jenner

Kanye West zagrozi pozycji żony i Kylie Jenner? Wypuszcza własną linię kosmetyków

Kendall Jenner zdradziła, że w młodości cierpiała na silne ataki paniki

Kendall Jenner w bikini na plaży.

Kendall Jenner w bikini na plaży. Fot.Forum/Mega Agency.

Kendall Jenner w białych spodniach typu dzwony.

Kendall Jenner w białych spodniach typu dzwony. Fot.Forum/Mega Agency.

Kendall Jenner w obcisłym kombinezonie

Kendall Jenner w obcisłym kombinezonie podkreśliła swoje kształty. Fot.Forum.