Agnieszka Hyży w połowie sierpnia podzieliła się z fanami wiadomością, że spodziewa się dziecka. Zrobiła to dopiero w 7. miesiącu ciąży. Wcześniej nikomu nie przyszło do głowy, że prezenterka może spodziewać się dziecka, kiedy zniknęła z show-biznesu.

Agnieszka Hyży jest W CIĄŻY! „Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei”

Agnieszka Hyży spodziewa się dziecka

Agnieszka Hyży potem ujawniła, że kilka razy poroniła i było to dla niej bardzo traumatyczne przeżycie. Gwiazda w programie „Miasto kobiet” tłumaczyła, że starała się o ciążę kilka lat:

Stan, w którym się znajduję, czyli jestem w ciąży i spodziewam się dziecka, nie jest efektem sprzed dziewięciu miesięcy, tylko jest wieloletnim procesem i mówię to świadomie, bo była to walka, było to marzenie, które w naszych głowach zakiełkowało wiele, wiele lat temu – mówiła w „Mieście kobiet”. 

Grzegorz Hyży pokazał romantyczne zdjęcie z żoną! Na jego profilu to rzadkość

Grzegorz Hyży na długi czas uciekł z mediów społecznościowych. Po powrocie do sieci promował tylko swoją nową muzykę. Ostatnio zrobił wyjątek i opublikował zdjęcia z ciężarną Agnieszką Hyży.

Wczoraj znowu pochwalił się efektami sesji zdjęciowej z żoną, na których się przytulają i trzymają za ręce. To pokazuje, jak ważny dla artysty jest moment w życiu, którym chce się podzielić ze fanami. Małżeństwo bez wątpienia nie może doczekać się swojego pierwszego dziecka:

Szczęśliwa Ty. Szczęśliwy Ja. Szczęśliwi My – napisał Hyży.

Dziennikarka niebawem powinna urodzin swoje drugie dziecko. Agnieszka ma już 8-letnią córkę z poprzedniego małżeństwa. Z kolei Grzegorz Hyży ma bliźniaki ze związku z Mają Hyży.

„Bardzo dużo schudłam” – Agnieszka Hyży opowiada o tym, jak wygląda jej dieta w ciąży

Agnieszka Hyży Fot. Podlewski/AKPA

Grzegorz Hyży, Maja Hyży Fot. Baranowski/AKPA

Agnieszka Hyży z mężem

Agnieszka Hyży z mężem fot. Piętka Mieszko/AKPA