Kuba Wojewódzki zazwyczaj zaprasza wybitne gwiazdy ze świata muzyki, filmu, czy kabaretu. Natomiast od kilku lat można zauważyć, że próbuje też dotrzeć do innych widzów i zaprasza mniej znaczące gwiazdy takie jak Deynn i Majewski, Tomasz Niecik, czy Ola Ciupa.

Goście Kuby Wojewódzkiego

Jan Englert zdradził, co myśli o Kubie Wojewódzkim: „Mam do Pana pretensje” – Nie przebierał w słowach

Jan Englert podczas wywiadu z Kubą w Newonce.radio powiedział, że zawiódł się na nim, bo lubił oglądać jego program, ale „zrezygnował z mistrzostwa na rzecz oglądalności i słupków rtęciowych, śledzących i kochających Pana„.

Wybrał Pan coś, co przynosi profity. Pan się nie ma co obrażać, dlatego że ja Pana nie dyskwalifikuje, ja tylko stwierdzam fakt. Pana programy, które Pan prowadził w TVN sprzed 10 lat i dzisiejsze – to ilość sposobów, form, treści idzie w kierunku prostszego widza, w kierunku disco-polo bym powiedział, intelektualnego disco-polo – tłumaczył Jan Englert.

Internautki krytykują Annę Marię Sieklucką u Wojewódzkiego: Ta mimika to jakaś tragedia, skakała po tej kanapie jak oszalała

W ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego pojawił się wokalista, Ralph Kamiński i uczestnicy programu TTV, Gogglebox: Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska i Krzysztof Ufnal.

Mam wrażenie, że to pokolenie ludzi, którzy zastąpią mnie w telewizji. Oglądalność Waszego programu zagraża innym – tak przedstawił swoich gości.

Rozmowa nie przypadła do gustu widzom. Już na samym początku król TVN-u powiedział do Sylwii Bomby, że jego skrytym marzeniem jest dotknięcie się z nią językiem. Gwiazda TTV odpowiedziała, że da mu numer do męża, żeby zapytał się o zgodę.

Bomba nie ukrywała też, że program, w którym występuje to „wspaniały odmóżdżacz”.

Z kolei Krzysztof Ufnal tłumaczył na kanapie, że nie czuje się gwazdą i nie dotknął go celebrycki blichtr.

Powiem szczerze, że jedyne przypadki, kiedy odczuwam popularność to klasa B, gdzie gram w piłkę i słyszę tam: Ty p… z telewizji. Połamię Ci nogi – przyznał Ufnal.

Nowy biznes Wojewódzkiego. Będzie WSPÓŁPRACOWAĆ z Muchą

Widzowie nie byli zadowoleni zgości Wojewódzkiego. W komentarzach na Instagramie wyrazili dosyć nieprzychylne opinie:

  • Świat się kończy. Ostatnie pytanie raczej retoryczne – dowód Pani która nie potrafi zrozumieć postawionego pytanie. Żenada
  • Tiaaa, w dzisiejszym otwarciu poprzeczkę na resztę sezonu położyłeś na podłodze.
  • Odcinek samych debili.. 🤷
  • Bomba u Kuby, świat się kończy!
  • Panie Jakubie…nowe standardy?? O matko! 😥
  • Takie piękne rozmowy kiedyś Pan prowadził. Te „nowe standardy” do pięt im nie dorastają…