Anna Maria Sieklucka (28 l.) i Magdalena Lamparska (32 l.) gościły wczoraj w show Kuby Wojewódzkiego. Po programie obie aktorki poprosiły fanów o komentarze na temat show. Na instagramowych profilach gwiazd pojawiło się wiele komplementów, nie brakło też krytycznych uwag.

Anna Maria Sieklucka ma chłopaka; zdradziła jego imię u Kuby Wojewódzkiego

Na IG Lamparskiej głos zabrały internautki, którym nie spodobał się występ Anny Marii (Amy):

Magda, wspaniała, piękna, kobieta, Ama – dziwna, słabo mówi , dziwne miny, nic konkretnego nie sklecila, słaby dorobek a zachowanie wielkiej gwiazdy. Dużo wody w Wiśle przepłynie zanim dorówna Magdzie – napisała jedna z fanek Lamparskiej.

Inna dodała:

Jeszcze ze wszystkim się mierzy, od wywiadu w Vivie po rolę. Ciągle to słowo pada. Nie będzie nawet skali porównawczej nim to będzie aktorka jednej roli… Mimika straszna jakby za wszelką cenę chciała kokietować Jakuba.Pani Magda cudo świetna riposta i jeszcze to spojrzenia z pobłazaniem..😁 – pisze inna fanka.

Tak Anna Maria Sieklucka wyglądała w PRZESZŁOŚCI! Lepiej?

Miałam identycznie odczucia, Pani Magda KLASA, Pani Anna… Katastrofa, nie wiem czy to stres ją zjadł…. Ale ta mimika to jakas tragedia, skakała po tej kanapie jak oszalała😂🤦‍♀️ – skomentował ktoś nieco złośliwie.

Miałam dokładnie takie samo odczucie co do Anny Marii.. Jakby kokietowała Kubę… Dziwna taka – dodała kolejna internautka.

Inne osoby zauważyły, że obie aktorki wypadły świetnie, gorzej z gospodarzem:

To nie dziewczyny były słabe …tu najgorzej wypadł Kuba . Nic konkretnego nie dał powiedzieć. Zadawał pytania i sam sobie odpowiadał. Ama- jest zupełnie inna kobieta Aktorka niż dotychczas jesteśmy przyzwyczajeni . To kobieta która, wchodzi z podniesioną głową ,nie robi z siebie szarej myszki . Co mi akurat się podoba . A Magda …zawsze ja uwielbiałam szkoda ,że tak mało jej na dużych ekranach …czekam na więcej – piszą.

Dziennikarz przeprowadzający seksistowski wywiad z Anną Marią Sieklucką ZWOLNIONY z pracy!

Pojawiły się też głosy uznania i komplementy:

Jesteście niesamowite!! uwielbiam❤️

Dawno się tak nie uśmiałam 🤣 Najlepsze 😍❤️

Tymczasem na IG Anny Marii Siekluckiej niemal same zachwyty:

Uwielbiam Cię! Inteligentna, błyskotliwa, zabawna, z dystansem do siebie! Czekam na kolejne kreacje i spotkania z Tobą ❤️

Wypadłaś naprawdę cudnie, naturalnie – perfekcja ❤️ przyznam szczerze, że tak jak dzisiaj, to nie uśmiałam się nigdy 😂❤️

Twoj uśmiech wygrywał cały odcinek! wypowiedzi jak zawsze trafne i przemyślane, naprawdę super ❤️😍 – pisza fanki Amy.

Blanka Lipińska w MAKIJAŻU Magdy Pieczonki: O KURDE, jaka jestem ŁADNA!

A Wam jak się podobał odcinek z gwiazdami „365 dni”?