Natalia Siwiec (36 l.) nie schodzi ze świecznika. Najpierw jej wizerunek pojawił się w filmie Latkowskiego, który był emitowany na TVP o opowiadał o pedofilli wśród celebrytów – a później fani zarzucili jej, że publikuje fotki z grzybicą paznokci. Teraz Natalia postanowiła zareklamować na swoim profilu pastę do zębów a Internauci oskarżyli ją, że oszukuje swoich obserwatorów. Natalia postanowiła odpowiedzieć hejterom. Co napisała?

Wzruszona Natalia Siwiec mówi o WYJĄTKOWYM Dniu Matki. Co podarowała jej córka?

Hejt na Natalię Siwiec po zareklamowaniu pasty do zębów

Nie jest tajemnicą, że celebryci reklamują na swoich social mediach produkty, za które dostają pieniądze. Natalię Siwiec na Instagramie obserwuje 1,2 mln. Internautów, nic dziwnego – że firmy chcą nawiązywać z nią współpracę, patrząc na to jakie ma zasiegi. Natalia regularnie promuje na swoim Instagramie różne produkty, tym razem postanowiła zareklamować wybielającą pastę do zębów. Celebrytka z pewnością nie spodziewała się, że jej post wywoła aż takie poruszenie w mediach.

Internauci nie wyglądali na przekonanych jej rekomendacją. Przypomnieli celebrytce, że ma licówki i to dzięki nim może pochwalić się idealnie równymi zębami i Hollywoodzkim uśmiechem. W komentarzach wywiązała się zażarta dyskusja a Natalia postanowiła odpowiedzieć na zarzuty.

Na zdjęciu opalona Natalia pozuje w różowym komplecie i pokazuje rządek idealnie równych i śnieżnobiałych zębów, przy okazji przekonując, że efekt ten uzyskała dzięki paście konkretnej marki. Obserwatorzy zarzucili jej, że Natalia zaczyna być „chodzącą reklamą”.

Osoba z licówkami wkręca coś o wybielaniu. Pieniążek nie śmierdzi widzę nadal.

No tak licówek się nie myje – odgryzła się Natalia.

Wcześniej licówki były robione… Byle kasa się zgadzała. I jak tu wierzyć w coś, co nasze gwiazdy reklamują?

A znasz jej skład Natalko? Jeśli nie polecam się zapoznać, mając pojęcie co zawierają kosmetyki w sobie już byście pewnie ich tak nie reklamowali – czytamy pod zdjęciem.

Nie zabrakło i milszych komentarzy, część z obserwatorów była pod wrażeniem nie tylko pięknych zębów, ale i elegancko urządzonej, marmurowej łazienki.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Internauci do Natalii Siwiec: „Masz grzybicę na paznokciach?”

Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania obserwatorów. Jedno z nich dotyczy Natalii Siwiec i Mateusza Raduszewskiego

Natalia Siwiec odpowiada na zarzuty po filmie Latkowskiego (OŚWIADCZENIE)

Natalia Siwiec w sukni od Patrycji Kujawy pozuje na ściance.

Natalia Siwiec, fot. Podlewski/AKPA.

Natalia Siwiec w błyszczącej sukni pozuje na ściance.

Natalia Siwiec, fot. Baranowski/AKPA.

Natalia Siwiec w eleganckiej sukience na czerwonym dywanie.

Natalia Siwiec, fot. Kurnikowski/AKPA