Niedawno show-biznesem wstrząsnęła wiadomość o tym, że Kylie Jenner (21 l.) i Travis Scott (28 l.) się rozstali. Uchodzili za dobraną parę, mają też małą córeczkę Stormi i na dodatek sami niedawno pięknie mówili o uczuciu, które ich łączy. Czy ich związek ma jeszcze szansę? Sprawdziliśmy, co na ten temat mówią gwiazdy.

Fani zaniepokoili się zdjęciem w lustrze, które dodała Kylie Jenner. Uznali, że rozstała się z Travisem Scottem

Horoskop partnerski Byka i Lwa – jakie ma szanse związek Kylie Jenner i Travisa Scotta?

Travis Scott jest spod znaku Byka, a Kylie Jenner to zodiakalny Lew. Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanów pary! Chociaż te znaki zodiaku może połączyć gorące uczucie, to ciężko jest im stworzyć coś poważnego. Mają podobne podejście do życia, ale każdy z nich chce iść inną ścieżką.

Co ciekawe, gwiazdy mówią, że to Lew jest bardziej kochliwy, a Byk dąży do ustatkowania. Według informatorów to Kylie marzyła o życiu rodzinnym i kolejnym dziecku, a Travis chciał bardziej skupić się na karierze. Pojawiły się też plotki o jego zdradach i kochance.

Kim jest kochanka Travisa Scotta? Jest bardzo podobna do Kylie Jenner

Zarówno Byk i Lew chcą dominować w związku, chcą być podziwiani i szanowani. Z drugiej strony oboje szukają bliskości i miłości.

Jakim partnerem jest Lew?

Cechą charakterystyczną Lwa – znaku zodiaku Kylie Jenner, jest to, że skupia się on przede wszystkim na przyjemnościach. Kocha podróżować, wychodzić ze znajomymi. Co za tym idzie, jest dość rozrzutny, na pewno nie lubi oszczędzać pieniędzy, co nie podoba się osobom spod znaku Byka.

Jakim partnerem jest Byk?

Byk, na początku jest dość powściągliwy, ale jeśli da się mu szansę, dąży do bliskości fizycznej i emocjonalnej. Osoby spod tego znaku są wierne i nie zdradzają w związkach. Panowie spod znaku Byka nie rozumieją rozrzutności i często są posądzani o skąpstwo.

Czyżby w związku Travisa i Kylie nie poszło o niewierność, brak stabilizacji, a o… pieniądze? Może Kylie okazała się być za bardzo rozrzutna? Chociaż kto jak kto, chyba ona może sobie na to pozwolić…

ZOBACZ TAKŻE:

Khloe Kardashian i Kylie Jenner spotkały się z… ex mężem i byłym chłopakiem (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner rozstała się z Travisem Scottem. Mamy potwierdzenia na niewierność rapera

Kylie Jenner w Playboyu! Celebrytka w gorącej sesji z Travisem Scottem

Kylie Jenner i Travis Scott z córeczką Stormi w Portofino fot. Forum/BACKGRID

Kylie Jenner

Kylie Jenner na premierze filmu Travisa Scotta, Netflix Travis Scott ” Look Mom I can Fly” Fot.Forum/Mega Agency

Kylie Jenner

Kylie Jenner na premierze filmu Travisa Scotta, Netflix Travis Scott ” Look Mom I can Fly” Fot.Forum/Mega Agency